Jupiter v Rybách ♓️

datum 1. 1. 2022
Zdroj: Pixabay.com

29.12. v 5h10 vstoupí Jupiter do vodního znamení Ryb a setrvá v tomto znamení do 11.5.2022, pak vstoupí na pár měsíců do ohnivého znamení Berana a do Ryb se vrátí 28.10. a bude zde "přítomen" do 20.12.2022

Jupiter je ve znamení Ryb silný, protože je spoluvládcem tohoto znamení (vládcem Ryb je Neptun) - Jupiter v tomto znamení zesiluje představivost a smysl pro hudbu a umění obecně. Jupiter ve znamení Ryb je nezištný, soucitný a velkorysý. Jeho potenciál je silně duchovní a mystický. Miluje cestování, umění a potřebuje čas od času "útěk do samoty" nejlépe v nějakém "přírodním ráji".

Jupiter ve znamení Ryb je mírný a laskavý. Jupiter hledá životní smysl a víru a bývá nazýván jako "velké štěstí" - smysl života a pocity štěstí v tomto čase přináší neotřesitelná víra v krásu a dobrotu vesmíru. Pokud si v tomto roce nebude schopni udržet tuto víru, pak se budeme potýkat frustrací, lhostejností a pocity ztráty.

Co nám v tomto roce pomůže žít spokojený život? Příroda - pobyt v přírodě bude v tomto čase nezbytností, ideální, když v přírodě budeme moci být sami - nyní je velice důležité být v kontaktu s vlastní Duší, s vlastním nitrem, s vlastní hlubokou podstatou. Skrze intuitivní napojení na sebe sama zjistíme, co si naše Duše skutečně žádá, jaká je podstata našeho života a jakou cestou máme jít dál. Nikdo "zvenčí" vám nyní nebude schopen poradit co máte dělat - pouze vaše "skutečné Já" je schopno vám ukázat co skutečně potřebujete a jakou cestou se máte vydat. V tomto roce nám také pomůže víra ve "Vyšší moudrost Vesmíru, víra v "Boží ochranu". Pomáhá také vnímání krásy a umění, které nemusíme pouze pasivně konzumovat, ale které také můžeme aktivně tvořit.

Během období Jupitera v Rybách nás povede vlastní intuice - je důležité se na intuici naladit - ta nám pomůže rozpoznat co je v dnešním chaotickém světě rozpoznat co je skutečně pravda a co je lež, umožní nám přestat obelhávat sebe sama.

V dubnu se Jupiter spojí s Neptunem v Rybách a to pro nás může být skutečná "podpora shůry" , můžeme si splnit nějaký dávný sen- na druhé straně je tu však nebezpečí přílišné důvěřivosti a tudíž se můžeme nechat snadno podvést - v tuto dobu nám pomůže dobře vyladěná intuice spojená se zdravým rozumem. Během celého období "Jupitera v Rybách" bude náš organismu citlivý na jakékoli umělé látky, drogy a léky (chemické) v období kdy se Jupiter spojí s Neptunem tato tendence ještě zesílí - proto bychom se užívání těchto látek měly vyvarovat. Velmi podpůrná v tomto období může být homeopatie. Přírodní a zdravou cestou podporujme imunitní systém organismu. Velice důležitá bude čistá voda - je třeba zavlažovat svůj organismus, i pravidelně pobývat v čisté vodě. Voda vyčistí vše Jupiter ve znamení Ryb umí být dosti chaotický ve finanční sféře, proto bychom měli být opatrní při zacházení s vlastními financemi.

Jupiter v Rybách nám pomůže naučit se vědomě prožívat přítomný okamžik, vnímat jeho krásu, pomůže nám spojit se vlastním nitrem, s podstatou sebe sama Jupiter v Rybách přináší podporu samozřejmě Rybám a také dalším dvěma znamením - Rakům a Štírům a do určité míry i Býkům a Kozorohům. Jupiter je vládce Střelce, proto Střelci, pokud půjdou cestou duchovního vývoje a budou vnímat svou intuici mohou v tomto roce také zažít mnoho zajímavého

Jupiter vládne roku 2022 - proto je v tomto roce velice důležité pracovat s vlastní intuicí, důvěřovat ve Vyšší moudrost Vesmíru a jít cestou pravdy

Zdroj: www.facebook.com

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico