Věra Šourková, Jupiter v Beranu - nový počátek ♈️

datum 10. 5. 2022

11.5. vstupuje Jupiter do ohnivého znamení Berana ( v tomto znamení setrvá do 28.10. a opět do Berana vstoupí 20.12. a setrvá ze do 16.5.2023)


Beran je první znamení zvěrokruhu a vstup Jupitera do znamení Berana naznačuje počátek nového dvanáctiletého cyklu. Nyní můžeme tedy "zasadit semínko" toho, co budeme chtít rozvíjet během následujících dvanácti let. Nyní se můžeme vědomě zaměřit na to, kde a jak se chceme rozvíjet, kde se chceme posunout vpřed. Aby se dostavil úspěch, je třeba se chopit iniciativy, vynakládat snahu a objevovat své možnosti na úrovní společenské, finanční, ale i také v oblasti politické a náboženské. Jupiter je tzv. "společenské planeta" což znamená, že události společenského života jsou úzce propojeny s naším soukromým životem a ovlivňují ho. Naše iniciativa se tedy netýká pouze osobního a soukromého života, ale také života společenského - pokud chceme nějakou změnu je třeba tuto změnu iniciovat. Na počátku nového cyklu máme šanci využít jupiterských pozitivních energií a můžeme provést změny ve vlastním růstu a vývoji, ale taktéž ve vývoji společenského a politického života.


Beran je znamení nezávislé, samostatné, je to individualista, jež má potřebu žít svůj život, zcela autenticky, tak jak to cítí a potřebuje on sám - Jupiter tyto snahy nyní podpoří a je tedy na každém z nás, jak těchto možností využije. Pokud si přejeme být nezávislou a samostatnou osobností ( a žít v nezávislém a samostatném státě) nyní máme možnost s tím něco udělat.


Případné bloky v oblasti sebedůvěry, samostatnosti a nezávislosti mají většinou své kořeny v našem ranném dětství (znamení Berana koresponduje s naším dětstvím přesně od okamžiku našeho narození do sedmi let věku). Nyní máme možnost všechny tyto případné bloky v těchto oblastech vyléčit a pustit (čemuž notně již několik let pomáhá a ještě bude pomáhat Chiron procházející znamením Berana). Jupiter je planeta expanze, vývoje, je to princip jež souvisí s rozvojem a optimismem. Pozitivní přístup k životu je základem úspěchu.


Velká šance vývoje a nových začátků nám kyne v oblastech, přes které nám v horoskopu narození nyní Jupiter prochází (dům v němž je znamení Berana) a také v oblasti, ve které je nativní Jupiter.
Jupiter v Beranu podporuje nás všechny, ale nejintenzivněji samozřejmě znamení Berana (planety ve znamení Berana) a také další dvě ohnivá znamení - Střelce a Lvy. Skrze harmonický sextil pomáhá i Blížencům a Vodnářům. Beran se nachází v dynamických aspektech vůči znamením Vah, Raka a Kozoroha - tato znamení se nyní mají vědomě zaměřit na oblast sebedůvěry, samostatnosti, nezávislosti, svébytnosti - a v těchto oblastech se rozvíjet a zbavit se případných bloků a také tuto oblast uvést do rovnováhy

Zdroj: https://www.facebook.com/astrologverasourkova

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico