Zdroj: Pixabay.com

14.5. v cca půl hodinu po půlnoci se Jupiter přesouvá do vodního znamení Ryb, v němž setrvá do 28.7. Je to taková malá “ochutnávka” toho, co bude aktuální od 29.12.2021 do 20.12.2022- v tuto dobu bude Jupiter procházet znamením Ryb (ovšem s dosti výraznou přestávkou kdy bude Jupiter v Beranu -a to od 11.5. do 28.10. 2022 )

Jupiter ve znamení Ryb nám ukazuje, že největšího rozvoje, štěstí a životního smyslu najdeme v duchovním vývoji, v důvěře v Božství, v soucitu, laskavosti, milosrdenství, v krásném umění , v bezpodmínečné lásce. Budeme toužit po propojení, po odstranění všech hranic a také po romantice. Budeme potřebovat prostor pro ponoření se do vlastní duše, pro propojení se s blízkými a milovanými a pro kontakt se Stvořitelem. Budeme potřebovat prožívat emoce, bytostně potřebujeme citové naplnění a lásku. Intuice se zesiluje a fantazie se plně otevírá. Velmi dobré období pro umění ať už je provozováno aktivně či “konzumováno pasivně”. Odvrácenou stranou Jupitera v Rybách je inklinace k různým iluzím a sebeklamům – nenechejme se nikým (a ničím) balamutit.
Můžeme pocítit většinu potřebu cestovat, zejména k vodním tokům, řekám, jezerům či k moři. Čas strávený o samotě v přírodě u vody je ten nejlepší realxační protstředek v tuto dobu. Voda obecně pomáhá pročistit jak emoce tak fyzické tělo, proto ji užívejme v hojném množství. Uklidnit nás také dobře může “zpěv” delfínů a velryb
V tento čas nám hodně bude pomávat víra ” v boží ochranu”. Lidé jež jsou čistě materiální a uznávají pouze to, co lze vidět a co s lze “ohmatat” mohou v tuto dobu cítit vnitřní neklid a frustraci.
Období Jupitera v Rybách podporuje samozřejmě ty, co mají Slunce, Lunu, osobní planety ve znamení Ryb – a také ty, co mají Slunce a planety v dalších dvou vodních znameních Raku a Štírovi a do určité míry i ty jež mají planety v Kozorohu a a Býku, protože k nim vytváří harmonický aspekt zvaný sextil.
Pro Panny, Blížence a Střelce Jupiter v Rybách také přináší příležitost napojit se na vlastní intuici i božství, ale tato znamení si musí pro sebe vyjasnit, co je pro ně skutečná priorita a umět rozlišit to co je podstatné v jejich životě (od toho, co je pouhý rozmar, či “chtění ega”)

Přeji laskavý a požehnaný čas Jupitera v Rybách přátelé ❤

Zdroj: Věra Šourková
https://www.facebook.com/astrologverasourkova


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě