Zdroj: Pixabay.com

Jsme svobodné bytosti a naše svobodné rozhodnutí činíme ze svého srdce.
To, že se někdy rozhodneme dát slib nebo se zavázat někomu či něčemu, jsme se rozhodli jen my sami, ze své svobodné vůle. Měli bychom si však uvědomit, že tam, kde již není naše láska, nedáváme naše srdce, pak lze vše svobodně z lásky, která z tohoto slibu a závazku vzešla, také z našeho srdce vyvázat, odevzdat a propustit.
Staré programy nás limitují, omezují a zavazují, ale my bychom měli dát vždy na pocit našeho srdce a věřit mu.
Proto pokud již necítíte naplnění slibu, závazku, který jste dali, pak vše je možné ze svého srdce zrušit a nemusíte se trápit, že něco porušujete. To jen staré vzorce, paradigmata a programy nás ještě stále drží na uzdě a v okovech.
Když si toto uvědomíte, pak z vás spadne tíha závazku, která vás držela v jakémsi vězení sebe sama. Pak se vám uleví a nebudou vás sužovat výčitky svědomí, které nám připomínají jen naší vinu a dostávají nás do nízkých vibrací.
Dnes jsem se brzy ráno ptala svého zdroje na tíhu závazků a slibů a bylo mi toto předáno a opravdu se mi ulevilo.
Dejte tedy opravdu jen na své srdce a pokud to tak cítíte a cítíte to také z podstaty své duše, pak se nebojte udělat i to, co je zde považované – podle křesťanství – za něco, čemu se říká hřích. Toto nám totiž kdysi dávno, bohužel, vnutila církev, abychom se cítili viníky a vzpomeňte si, kolik nevinných lidí, kteří činili ze svého srdce, bylo upálených a umučených.
Věřte vašemu svobodnému rozhodování, avšak nezapomínejte i na vaší zodpovědnost.

S láskou
Lucie Lila
www.stastnyzivot.info


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě