Zdroj: Pixabay.com
Vážení a milí, spřízněné bytosti,
v těchto dnech je vědomí sounáležitosti, propojení a spolupráce důležitější než kdy jindy, a proto připravujeme na první adventní neděli 29. 11. 2020 propojení v naladění, s modlitbou za Světlo Milosti. A to nejen pro sebe a Českou republiku, ale pro nás všechny, pro šťastný a smysluplný život člověka na Zemi.
Prožití síly první adventní neděle je na každém z nás. V propojení bude skupina meditujících, kteří budou po celý den v naladění a odevzdání do Ticha svého Nitra. Budeme se věnovat modlitbě, zpěvu či ómování, tichému naladění na Světelnou podstatu Života a také vnitřnímu rozhovoru ke Stvořitelské rovině. S vědomím sounáležitosti a jednoty se může kdokoliv přes den připojit.
Od 20. hodiny se v neděli můžeme propojit v živém vysílání. Odkaz bude uveřejněn na webových stránkách Ernestína Velechovská z.ú. a Vědomí Srdce, o.p.s.
Se srdečným pozdravením, v úctě k životu nás všech,
Ernestína a Vědomí Srdce, o.p.s.

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě