JEN BLÁZEN BY SOUHLASIL S DLOUHODOBOU DESTRUKCÍ PROTEINU „S“ VE SVÉM TĚLE

datum 7. 8. 2021
Zdroj: Pixabay,com
Jedna indicie v kovidových diskuzích mě přiměla, abych tady úplně na plnou hubu uvedl jednu podstatnou věc. Dokonce, abych ji zde doslova zakřičel, protože mi přijde, že je kolem toho celkově takové divné „blbé“ ticho. Přitom to je zcela zásadní věc.
Když budete hledat na webu, co je vlastně ten tolik zmiňovaný Protein „S“, tak na stránkách Ministerstva Zdravotnictví se dozvíte že… cituji: „Spike protein neboli S protein je charakteristický protein vyskytující se na povrchu viru SARS-CoV-2. Tento protein si v roce 2020 vydobyl zvláštní pozornost, neboť proti němu jsou namířeny moderní mRNA vakcíny.“
Takže podle autority nejvyšší v naší zemi, vyznívá info o „S“ proteinu (které je určené pro širokou veřejnost), takovým způsobem, jakoby byl něčím špatným a nežádoucím a je navíc úzce spojovaný s Covidem.
Z této informace jasně vyplývá, že je dobré se proteinu „S“ zbavit a že je dobré proti němu bojovat. Nemůžeme se pak divit, že na vyhledávání a ničení struktur proteinu „S“ jsou zacíleny m-RNA „vakcíny.“ V tomto kontextu, pak m-RNA „vakcíny“ vypadají jako ti správní kladní hrdinové. Černá nebo bílá. Bum bum, šup, šup, A JE TO. „Tečka“ za koronavirem.
Protein „S“ však není tím, co se nám tak hloupě předkládá. Všichni přece víme, že nic není černobílé a že jedna a ta samá látka může být jak prospěšná, tak i nežádoucí, vždy podle kontextu použití.
Podívejme se proto do mnohem hlubší, lékařské definice proteinu „S“.
Cituji wikiskripta.eu: „Protein S je vitamín K-dependentní plazmatický protein tvořený v játrech, který hraje důležitou úlohu v inhibici koagulace. Je kofaktorem aktivovaného proteinu C, se kterým vytváří komplex. Protein C ve vazbě na protein S inaktivuje aktivované faktory V a VIII.“
Ale ale, copak to tu máme? Máme tu něco, bez čeho nemůžeme být ani zdraví, a dokonce ani mezi živými. To je silná káva.
Mými laickými slovy (odborníkům se omlouvám) to znamená, že Protein S hraje klíčovou roli ve správném řízení fungování srážlivosti krve. Moudré tělo si neustále, podle dané situace, nastavuje správnou úroveň srážlivosti krve.
Zde zdroj informací o fungování srážlivosti krve www.wikiskripta.eu/w/Hemokoagulace
A pamatujete si ještě, jaké byly (a stále jsou) příčiny některých zemí ohledně pozastavení „vakcinace“ určitými vakcínami? Těmi příčinami jsou úmrtí (např. hodně u mladých žen). Konkrétně taková úmrtí po vakcinaci, kde hlavní podezřelou příčinou z úmrtí (nebo dokonce potvrzenou hlavní příčinou) jsou krevní sraženiny.
Tedy nesprávné fungování srážlivosti krve. Vidíme tedy, že se to již děje. Nyní si však všímáme pouze jen těch křiklavých případů. Pokud se však v těle člověka bude projevovat, byť jen částečná či občasná porucha srážlivosti krve, rozprostřená do deseti, či dvaceti let, nebo do zbytku celého života, kdo si to pak za x let, po vakcinaci spojí s m-RNA „vakcínou“, která proběhla v nějaké historické době? Zcela určitě už nikdo.
Hlavní potíž je v tom, že když nám něco začne přepisovat genetiku v těle, a to tak, aby se vyhledávaly a narušovaly struktury proteinu „S“, tak tyto procesy mohou v těle probíhat s různou intenzitou i nadále, po mnoho let, nebo nezřídka i po zbytek života. Způsobů a důvodů, jakou cestou k tomu může docházet je více, neboť tělo a genetika je neuvěřitelně komplexní systém. Právě proto se musí tyto dlouhodobě nevyzkoušené „moderní vakcíny“ typu m-RNA teprve dlouhodobě pozorovat a zkoumat, a právě proto jsou označované jako experimentální a mají status dočasně povolené „vakcíny“
Otázka, kterou křičím kolem sebe, tedy zní: CHCETE EXPERIMENTOVAT VE SVÉM TĚLE S DLOUHODOBÝMI PORUCHAMI SRÁŽLIVOSTI KRVE? Pokud někdo i po těchhle informacích řekne ano, třeba kvůli cestování, tak je podle mě blázen.
Jestli se nemýlím, tak špatná srážlivost krve (ucpané cévy atd.) jsou jednou z hlavních příčin úmrtí obecně. Kdo by pak dokázal rozpoznat, že příčinou bylo narušení přirozeného fungování proteinu „S“ neboli K vitamínu, který se nám tvoří v našich moudrých játrech.
A to se tu bavíme pouze o poruchách srážlivosti krve. Dovedu si představit, že správné fungování vitamínu K, produkovaného našimi játry, je veledůležité i pro mnoho dalších vnitřních procesů.
P.S. Dřív měli lidé blázny v úctě. Říkávalo se, že žijí v jiném světě, že žijí v napojení. Mě však ti současní „blázni“ připadají spíše odpojení.
Není k dispozici žádný popis fotky.
Autor: Jiří Veselý
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico