Zdroj: Mocvedomi.cz

Naše vlastní jedinečnost je klíč k porozumění životu a nalezení radosti. Co je život a co ho utváří? Odpověď se skrývá nejspíš v nás samotných.

Doba čtení 2 min.

Cesty k sobě


Co když existuje pravda, která změní CELÉ vaše vnímání všeho, když se ji dozvíte? Nakonec pochopíte.

Pochopíte všechno, proč a jak, záhady Vesmíru, všechny své otázky… a nakonec procitnete.

A toto procitnutí není jen na míru ušitou propagandou. Jedná se o OPRAVDOVÉ procitnutí, kterému skutečně rozumí jen pár spirituálních mistrů (více ZDE…).

Zdroj: Mocvedomi.cz

Nejde o procitnutí založené na poznání několika spirituálních citátů nebo založené na chlubení se tím, že jste se stali veganem nebo jste dokonce začali provádět jógu, meditaci a jiná duchovní cvičení.

Jedná se o SKUTEČNÉ otevření vašich očí SKUTEČNÉ realitě a opravdové pochopení toho, co se ve SKUTEČNOSTI děje za závěsy vaší psýché.

Ať tomu věříte nebo ne, jedním z mála lidí, kteří poznali to, co se vám chystám říct, byl Leonardo da Vinci. Ten dokonce řekl:

„Probudil jsem se, ALE ZJISTIL JSEM, ŽE ZBYTEK SVĚTA POŘÁD SPÍ.“

Jste připraveni se ten fakt dozvědět?

Zde je:

Vše, co kolem sebe vidíte, všechno a všichni ve vašem životě, každý člověk, kterého milujete, nenávidíte, pomlouváte, všechny možnosti, které před sebou vidíte, nebeská tělesa, VŠE ve vašem životě je projekcí vaší psýché na svět.

Život, který zažíváte, vychází z toho, co na tento holografický Vesmír promítáte. Všichni žijeme ve svém vlastním světě (více ZDE…).

VŠE ve vašem životě a váš svět jste VY!

Neexistují žádní jiní lidé, které můžete vidět, pouze části své psýché aktivované činy ostatních.

Milujete části sebe samých, nenávidíte části sebe samých, dokonce se rozhodujete pro intimní vztah s některými částmi sebe samých a dovolujete jim dělat s vámi děti, klábosíte o skrytých částech sebe samých, všechny možnosti, které kolem sebe vidíte, vycházejí z toho, jak je vidí vaše psýché.

Nebeská tělesa, planety a hvězdy, to vše je stimulováno částmi vaší psýché.

To je důvod, proč funguje astrologie.

Čím více se budete znát, tím lépe budete chápat, proč máte něco rádi a proč byste si s největší pravděpodobností něco vybrali.

VŠE, co vidíte, je projekcí vaší mysli fungující pod vaší psýché.

Svět je pouze zrcadlo (více ZDE…) vaší psýché.

A toto poznání vás může skutečně pozvednout a vyvést vás z každodenního labyrintu společnosti, která se honí za iluzemi za účelem zaplnění černých děr ve vaší psýché.

K tomu, abyste žili lepší život, nepotřebujete nic z vnějšího světa. A i kdyby se vám podařilo získat věci, které vám podle vás mohou zlepšit život, všimnete si, že budete ještě ztracenější než předtím a stále nebudete žít lepší život.

Je tomu tak proto, že to, na čem musíte pracovat, je vaše psýché.

Dávejte si pozor na věci, které vás uvádějí do pohybu a snažte se pochopit, proč je tomu tak. Měníte tak svou psýché neboli duši (více ZDE…).

Závěr

Milovat jiné lidi znamená milovat sebe samých, nenávidět jiné lidi znamená nenávidět sebe samých.

Růst začnete v okamžiku, kdy začnete sbírat úlomky svého Já a dávat je znovu dohromady skrze svou JEDINEČNOST!

Zpracovala: Mocvědomí.cz

Zdroj: mocvedomi.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě