Je právě šest ... oukej, ježíšikriste, já vím, že už dávno není!

datum 20. 12. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Aktuální energie se mísí, změna věku nastává. Článek vás názorně provede tím, co asi každý z nás nyní více či méně pociťuje a pomůže nám se zorientovat v tom, co se právě děje. Nezapomeňte, vše je v pořádku.

Doba čtení 3 min.

Cesty k sobě


Je právě šest, Luna o kus dál než včera, ale ještě pořád v Kozorohu, na samém konci znamení. Za chvíli skočí rovnýma nohama do Vodnáře. Ale než k tomu dojde, potkává se s těmi dvěma, na jejichž přestup si vsadila pěkná řádka z nás. S Jupiterem a Saturnem. Tohle setkání je mimořádné za všech okolností. Svou vyvážeností a rovnováhou mezi radostným nadšením a skeptickou obezřetností, mezi planoucí nadějí a zkušenostmi podepřenou zodpovědností, mezi touhou vyrůst a vědomím, že nesmím nic uspěchat. A dnes nám Luna nabízí výjimečnou příležitost naposledy si prohlídnout, osahat a prožít téma uplynulého roku (Jupiter), respektive dvou a půl let (Saturn) ve srovnání s tím, co přijde.

Pojďte si zahrát takovou hru! Ve stanoveném čase na chvilku vypněme motor a nechme se vést energií okamžiku. Anebo nevypínejte nic, ono se to stejně stane, stačí, když se k tomu ex post vrátíme. Saturn přestoupí do Vodnáře dnes mezi sedmou a devátou ranní. Laboruju tu s animací, abych stanovila čas přesněji, ale ono to u planety téhle velikosti a rychlosti pohybu moc nedává smysl. Na displeji je pořád 0:00, jen v určitém momentu se změní barva, kterou je tato informace zobrazena.

TVL, ftipe vylez! Než jsem to napsala, ta barva se mi změnila před očima! A jsme tu! Tak jo, Saturn je ve vzduchu a první pravidlo Vodnáře, s nímž mě právě teď vesmír konfrontoval, zní "zapomeň na to, co bylo, na nic se nespoléhej, všechno může být jinak"! Pecka! Ježíši, děcka, já na to čumím jak Puk a musím se smát! Chtěla jsem původně (kozorožský koncept, vracím se k záměru a k minulosti) napsat, že si v rámci Saturnského přestupu počkáme na okamžik, kdy poskočí Luna (8:26), ale teď už je to fuk, chachaaa! Zkrátka, Saturn je ve Vodnáři a za mě je to důvod k oslavě, i když mi tam skřípne kde co … enjoy! Vítejme v novém čase!

P.S. BTW, ponechám stranou, jak se mi zrychlil tep a endorfiny zaplavily mozek, ale už jen dynamika, slovní zásoba a tón třetího odstavce oproti těm prvním dvěma je prostě úplně jinde! Ráda bych řekla, že jsem si toho všimla při revizi textu, ale moji milí, tady už nejsme v Kozorohu, kdo by po sobě cokoli revidoval 😀

P.P.S. Je mi úplně proti mysli postovat článek, co se vrací zpět! Jak jako „Je právě šest“, když už dávno není! Musím zapnout všechnu sebekontrolu Luny, Jupiteru a samozřejmě Pluta, kteří ještě jednou nohou trčí ve starém režimu, abych se přinutila … a teď si vezměte, že dva z těch tří budou do konce týdne taky ve vzduchu! Uaaaaaa!

P.P.P.S. ... a v tuto chvíli jsem omylem klikla na ten křížek v pravém horním rohu okna editoru a hádejte co? jasný, všecko padlo! naštěstí! vodnář je rozený IT expert, takže udržel myšlenku a sám se urychleně uložil. nikoliv ke spánku. mám to a frčíme dál! ponaučení? fuj, to je ale hnusný slovo! pro příští dva a půl roku musíme najít něco lepšího ... výzva? chacha, četli jste tohle? ještě na tom zapracuju. anyway, k původní myšlence: saturn je sice stabilizační planeta, ale ve srovnání s tím, jak se choval v super stabilním prostoru kozoroha, a vezmeme-li současně do úvahy i skutečnost, že přestup ze znamení do znamení jednoho rozhodí, můžeme prvních pár dnů zažívat trochu chaos ... jo a taky, než si zvykneme, jedeme v režimu pokus - omyl, to je teď zcela legitimní technika (zdravím vládu!) ... interpunkci a velkým písmenům třikrát hurá!

Klára Koničarová
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě