Zdroj:Pixabay.com
Postupně, jak se každý prokousává, prohrabuje svými nánosy v éterickém, emočním a mentálním těle, aktivuje zároveň svůj CIT do jasnosti, do hloubky svého bytí.
Ona očista, která probíhá postupně a pomalu u každého, který se přišel v tuto dobu rozpomenout na svou podstatu a na svou jedinečnost, vede nás všechny k CITU.
To, co vedlo mnohé muže a ženy k odpojení se od svého vlastního citu, se nyní vrací jako bumerang, aby jim to onen cit v jejich duchovním srdci opět otevřelo.
JASNOCIT je taková schopnost a dar každé lidské bytosti, na který se můžete vždy SPOLEHNOUT ABSOLUTNĚ VE VŠEM. Je to jediný vnitřní kompas, který tě vždy vede správně. JEDNODUŠE cítíš, jak se rozhodnout, jednoduše cítíš v daný moment, co udělat, co říci, kam směřovat a to vždy v souladu s tvou duší a s tvým plánem duše.
ROZPOMÍNÁNÍ SE A ROZVÍJENÍ JASNO~CITU VE VĚDOMÍ KAŽDÉ LIDSKÉ BYTOSTI JE JEDINÁ CESTA OPRAVDOVÉHO LIDSTVÍ.
Jediný záměr, který v toto období by všichni pro sebe měli žádat, je CÍTIT SAMI SEBE, cítit svou jedinečnost, cítit JASNĚ.
DOKÁŽEŠ-LI (PRO)CÍTIT SÁM/SAMU SEBE,
DOKÁŽEŠ (PRO)CÍTIT ABSOLUTNÍ PRAVDU VE VŠEM, A NAOPAK, CO ONOU ABSOLUTNÍ PRAVDOU NENÍ, TVŮJ JASNOCIT TI TO JEDNODUŠE POVÍ.
KÉŽ CO NEJVÍCE BYTOSTÍ NAVRÁTÍ SI DAR JASNOCITU A TÍM OTEVŘOU SE BRÁNY REALIT NOVÉHO VĚKU!
S láskou, v lásce…….Edita Lemiana

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě