Jaroslava Šafratováwww.lecivapyramida.cz

tel: +420 775 180 075

Terapeutka, duchovní průvodce.
Senzitivita, intuice, jasnozřivost a okultní schopnosti. Pomocí těchto vlastností otevírá bránu k nevědomí a ke skrytým silám v Léčivé pyramidě pod magickým hradem Choustník.
Ženy v domácnosti, bankéři, lékaři, léčitelé, ufologové atd. si chodí dobít životodárnou sílu do Léčivé pyramidy k tomuto zdroji života a zdraví.
Léčení probíhá v pyramidě – jednotlivci nebo skupina. Jedná se o čtení energetického pole a léčení energiemi. Maximální doba působení je 30 minut. Max počet lidí 5. Zasvěcení do duchovních zákonitostí, podpora zdraví, lásky a zrození nových plánů.
Informace o léčení v pyramidě

Návštěva pyramidy je vhodná při fyzické  i psychické vyčerpanosti, doporučuji před  jakoukoliv operací, (buňky v těle jsou vitálnější a proto se vše rychleji hojí, kosti a rány se velmi rychle zacelují a bolestivost je znatelně mnohem nižší ), dále pak po operaci a po skončení léčení v nemocnici, za účelem dodání životní energie.

Doporučuji i zdravým lidem navštívit pyramidu, alespoň 2 x ročně. Můžete tím zamezit zbytečným, pozdějším onemocněním, bolestem, případně psychickým problémům aj. Nejlepší léčba je preventivní léčba.
Mnozí lidé podceňují fakt, že v dnešním světě naše energetické zdroje, které čerpáme ze stravy, tekutin a vzduchu, už nejsou energeticky tak hodnotné, jako dříve. Naše těla jsou vystavena velké zátěži např. elektrosmogu, zamořením chemického smogu, chemií v potravinách a vodě, geopatogenním zónám, nevhodnému stravování, stresu atd. Proto je vhodné jednou za čas našemu tělu energeticky pomoci.

Více na:

https://www.cestyksobe.cz/jaroslava-safratova-leciva-pyramida-pod-choustnikem/16312

https://www.cestyksobe.cz/jaroslava-safratova-aktivace-kodu-duse/18217


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png