Zdroj:Pixabay.com

Kde hledáme inspiraci? Nebo si inspirace hledá nás? Každý člověk v sobě nosí hloubku příběhů a událostí. Jak se s nimi můžeme spojit?

Doba čtení 0,5 min.

Cesty k sobě


Jano, dal jsem ti radost, a to především. Dal jsem ti čas, lásku a tvůj příběh veliký. Všechno jsem ti dal a všechno je krásné. Je na čase pochopit svůj čas. Všechny nástroje pochopení máš v sobě, tak hraj na své struny, ať zní a ať jimi proudí láska.

Jano, dal jsem ti díky, a to přede vším. Přede všemi a před tím. Hru se slovy jsem ti také dal. Není zahráváním s tím, co je za tím, je hrou velkou, o kterou jde především. Jak jinak chceš vyjádřit moudrost, než slovy? Slov si važ a slovy sebe považuj. Citem a citlivě se nesnaž být, však čiň především.

Ta hloubka je tvým odrazem. Tvým počínáním a tvým souhlasem se vším. Hloubka se pozná hloubkou a jen hloubkou může být šířena. Vzpomínáš si? Tu větu neslyšíš poprvé. Je to tvoje mantra probuzení. Mantra pochopení, že všechno se vším je to pravé, když jsi s tím. Před sebou není úniku ani spásy. Sebe spasíš nejsnadněji, když jsi sama sebou.

To jsou úkazy, které se teď ukazují. Teď chápeš, proč nehledáš příběhy, a pozvánky k psaní tě rády samy od sebe navštěvují. Co je psaní, tím snáze pochopíš. Psaní není náznak rozumu a plýtvání při popisování minulých zkušeností, cítíš to? Psaní je blízkost slova a laskání tóny a melodiemi slov.

Všechno je zkušenost, i slovo napsané. Slovo však není myšlenka a na to rozum stále zapomíná. Energie zapomínání má silnou povahu. Považuje sama sebe za příčinu a původ všeho. Vzpomínky jsou její sestry a samota jejím nejlepším přítelem. Rozvzpomínání není vzpomínkou, ale úkolem a vstupenkou do lepších časů. Rozvzpomínání je úkon na sebe.

Autorka: Jana Králová


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě