Každý má svůj recept, jak rychle vyčistit organismus po silvestrovském veselí. Na každého zabírá něco jiného. Nabízím několik rad, z nichž si můžete vybrat. Především se musíme zbavit toxických látek. Třikrát denně mezi jídly pijeme odvar z ostropestřce mariánského, který běžně koupíme v lékárně. Dále bychom měli okamžitě doplnit vitamín C, který čistí tkáně a snižuje abstinenční příznaky.

Půlku citrónu vymačkáme do 2 dcl vlažné vody, můžeme přidat i půl lžičky medu, vypijeme ráno na lačno. Vitamín C můžeme přidat i v umělé formě před obědem. Další vitamín, který musíme doplnit, je B-komplex, jednu tabletu při jídle. Pokud máme doma houbu kombuchu v nálevu čaje, připravíme si na Nový rok už hotový nálev, neboť kombucha výborně čistí trávící trakt od toxických látek. Kdo z vás trpí bolestmi hlavy, jemně promasíruje alpou hlavu i krk, nebo přiloží obklad na zátylek a převáže šátkem.

Důležitý je dostatek tekutin. Popíjíme teplý, nejlépe zelený nebo mateřídouškový čaj. Pokud má někdo žaludeční nevolnost, sní vejce na kyselo. Naředíme třetinu octa a dvě třetiny vody do roztoku, který přivedeme do varu, rozklepneme vejce a jemně rozkvedláme. Uvařené vejce vyjmeme a sníme se suchým rohlíkem. Poté, co vyčistíme organismus, si na srovnání žaludku dopřejeme pravý slepičí vývar nebo česnekovou polévku.

Ing. Jana Burgerová, terapeutka a tradiční bylinkářka
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel
Zdroj: www.astrolife.cz

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png