Každý má svůj recept, jak rychle vyčistit organismus po silvestrovském veselí. Na každého zabírá něco jiného. Nabízím několik rad, z nichž si můžete vybrat. Především se musíme zbavit toxických látek. Třikrát denně mezi jídly pijeme odvar z ostropestřce mariánského, který běžně koupíme v lékárně. Dále bychom měli okamžitě doplnit vitamín C, který čistí tkáně a snižuje abstinenční příznaky.

Půlku citrónu vymačkáme do 2 dcl vlažné vody, můžeme přidat i půl lžičky medu, vypijeme ráno na lačno. Vitamín C můžeme přidat i v umělé formě před obědem. Další vitamín, který musíme doplnit, je B-komplex, jednu tabletu při jídle. Pokud máme doma houbu kombuchu v nálevu čaje, připravíme si na Nový rok už hotový nálev, neboť kombucha výborně čistí trávící trakt od toxických látek. Kdo z vás trpí bolestmi hlavy, jemně promasíruje alpou hlavu i krk, nebo přiloží obklad na zátylek a převáže šátkem.

Důležitý je dostatek tekutin. Popíjíme teplý, nejlépe zelený nebo mateřídouškový čaj. Pokud má někdo žaludeční nevolnost, sní vejce na kyselo. Naředíme třetinu octa a dvě třetiny vody do roztoku, který přivedeme do varu, rozklepneme vejce a jemně rozkvedláme. Uvařené vejce vyjmeme a sníme se suchým rohlíkem. Poté, co vyčistíme organismus, si na srovnání žaludku dopřejeme pravý slepičí vývar nebo česnekovou polévku.

Ing. Jana Burgerová, terapeutka a tradiční bylinkářka
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel
Zdroj: www.astrolife.cz

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě