Jaký prsten se vám líbí nejvíce? Volba odkryje vaše skryté povahové rysy, o nichž nemáte nejmenší ponětí

views 1 661 datum 1. 12. 2021
Zdroj: Pixabay.com

1. Zlatý prsten s perlou

Máte mnoho energie a vaše aktivita je nezastavitelná. Díky tomu působíte velice pozitivně na druhé lidi a umíte je naladit na stejnou vlnu. Všichni lidé, jež vás poznají, na vás nikdy nezapomenou. Uložíte se totiž každému velice rychle do paměti. Ve společnosti působíte sebevědomě a umíte podávat velké výkony. Nevadí vám riskovat a s klidem se pustíte do jakékoliv akce. Adrenalin vám zkrátka není cizí. Měli byste si užívat života a nebrat ohled na lidi, kteří vám pouze závidí.

2. Velký prsten s fialovým kamínkem

Máte styl, kterým každého oslníte. Jste velký snílek, protože se často zasníte a milujete romantiku. Nejraději trávíte svůj volný čas se svými příbuznými, kteří jsou pro vás v životě nejdůležitější. Na svou rodinu nedáte dopustit a budete je bránit v každém případě. Místa ve vašem srdci je dost pro každého a vždy pomůžete komukoliv, kdo právě potřebuje. Váš nápadný vzhled přitahuje ve společnosti pozornost ostatních lidí. Občas si s někým zaflirtujete, ale pokud máte vztah, neděláte nic, co by mohlo druhému ublížit.

3. Zlatý prsten s malými detaily

Máte opravdu dobrý styl, protože každý den je váš outfit skvěle sladěný. Cokoliv si vyberete vám padne, a navíc umíte skvěle kombinovat jednotlivé kousky. Cizí lidé vám odhadují nižší věk, než je ten skutečný. Ostatní vás často žádají o radu, protože umíte dobře poradit. Nikomu se raději nesvěřujete, protože nechcete dávat najevo své city. Bojíte se totiž toho, že pokud se někomu svěříte, dotyčný by mohl časem zneužít informace od vás.

4. Hranatý stříbrný prsten

Jestliže by někdo hledal velice veselou osobnost s pozitivní náladou a optimistickou povahou, budete to právě vy. Jste oblíbení ve společnosti a umíte se vcítit do druhých. Díky tomu nepatříte mezi ty, kterým by bylo jedno, když se druzí trápí a nikdy neubližujete druhým. Pokud má někdo slavit narozeniny, plánujete tento den dlouho dopředu, aby z něj vznikl nezapomenutelný zážitek. Občas zapomínáte sami na sebe, protože se snažíte zavděčit hlavně ostatním. Měli byste být trochu sebestřední a soustředit se hlavně na své štěstí.Reklama

5. Netradiční prsten se žlutým kamínkem

V životě se radujete ze všeho dobrého, co se vám stane. Jste velmi citlivou osobou, která prožívá události mnohem více než kdokoliv jiný. Jste naplnění pocitem štěstí, když vám jde práce od ruky nebo se sejdete s přáteli. Největší euforii však zažíváte hlavně ve chvílích, kdy se zamilujete. Na druhou stranu zklamání prožíváte velice dlouho. Hlavně v případě, když vztah nevyjde a vy jste si opět nevybrali správného partnera do života. Nemusíte se ale bát, protože díky vaší energii si najdete brzy novou lásku.

6. Prsten ve tvaru květiny

V životě je pro vás nejdůležitější upřímnost a pokud někdo lže, nebudete ho považovat za přítele. Nebojíte se někomu říct pravdu do očí, i když není úplně hezká. Vaše otevřenost a odhodlání říkat pravdu působí na ostatní vcelku sebevědomě. Je pro ně totiž velice obdivující, že se nebojíte říct cokoliv nahlas. Rodina i přátelé ve vás mají spolehnutí a každý by si mohl přát, aby měl v životě člověka, jako jste vy.

Dávejte si pozor na to, co říkáte druhým o sobě. Není na škodu, když někomu řeknete pár informací o vás, ale nesmíte působit jako otevřená kniha. V dnešní době jsou lidé hodně zlomyslní a nevadí jim, když ubližují někomu jinému. Pečlivě si tedy vybírejte, komu se svěříte s více informacemi. Někteří by totiž mohli použít vaše slova proti vám.

Jaké jsou podle vás nejčastější negativní vlastnosti u jiných lidí?

Originální zdroj: BuzzFeed, Zdroj foto: Pixabay.com

Autor: Dominika Smoláková

Zdroj: www.damskydenik.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico