OT: Jaké je zde mé poslání?
Budu v tomto životě žít se svým Dvojplamenem nebo až později?

 

Odpovědi od Strážce An-ab-el (a) Kristaaa-el:

Tvá jemná esence tě předurčuje žít láskyplný a harmonický život s milovanou osobou. Otázka Dvojplamenu je trochu složitější, než je vám v článcích na internetu předkládáno. Já jsem Dvojplamen Celesty. Naše Světlo se rozdělilo před dávnými věky a každá půlka se vyvíjela a nasbírala zážitky/zkušenosti a informace, a až bude čas, splyneme v jedno a staneme se Zdrojem. Je velice málo případů, kdy se dvě půlky setkají na Zemi. Nepleťte si Dvojplamen s láskou pozemskou. Je však pravdou, že v tomto čase se mnoho duší spojuje se svým Dvojplamenem, ač jsou v jiných časoprostorech a v jiných formách. Takže odpověď tě asi zklame. Tvůj Dvojplamen není přítomen ve fyzické formě. V současnosti sbírá zkušenosti na jiných pláních ve Vesmíru. Je však možno přes paprsek spojit se s ním. Ze svého středu vyšli stříbrnou nit a hledej ho. Věřím, že se ti to podaří. Na nevědomé úrovni jste samozřejmě propojeni. Nyní jsem ti vzal takovou tu iluzi pohádkovou, ….na věky v lásce zde na Zemi ….ale je třeba říci už, jak to je. Lidé hledají zoufale Dvojplameny a pak zklamáni z pozemského vztahu do zoufalství propadají.

Tvé poslání je vytvářet harmonický prostor. Ať už skrze předměty, tak skrze květiny a rostliny vůbec, tak přes své křehké láskyplné esence. Je nutno se však naučit mít pevnou hranici a stát ve své Síle. Nebrouzdat stále ve výšinách a snech, ale pevně se ukotvit a stát si za svým postojem a slovem. V tomto máš ještě rezervy. Rozhodí tě drzé a hrubé slovo vůči tvé osobě. Mohla by ses věnovat i dětem. Jsi velice čistých energií a děti potřebují takové učitele a vychovatele. S láskou a s pevnou hranicí bys mohla učit cokoliv, vyber si sama oblast. Je jedno, jestli to bude kreativní kroužek nebo cvičení anebo přímo povolání na více hodin.

Až budeš ve své Síle, začni ukotvovat svou esenci přes Zemský krystal Matky Země a pak přes střed /srdce/ začni vyzařovat Světlo. Tím prosvětlíš neharmonické energie a budeš spolupomáhat při Vzestupu. V tomto procesu můžeš potkat temné bytosti a zažít strach. Je to běžná záležitost a nevzdávej se. Světlo je vždy silnější, ač se to nezdá.

Tvým posláním je zažehnout jiskru života. Neptej se mě, co to je, sama na to brzy přijdeš.

 

Denisa Celesta Pertlová Kralovičová
www.celesta.cz

 

Zdroj: FB Denisa Celesta Kralovičová


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě