Zdroj: Pixabay.com

Probuďte své spící vědomí a dejte základ všem přáním, vizím a nápadům, které nosíte v hlavě. Nyní je ten správný čas udělat rok 2021 stabilní a příjemný.

Doba čtení 3 min.

Cesty k sobě


Protože se blíží Advent a s ním přichází nej nej nej příležitost probudit svoje spící vědomí, a protože je pořád ještě rok 2020, přicházející zprávy jsou více než důležité.

Jedna z nich souvisí s blížícím se koncem tohoto roku, který byl pod vlivem Měsíce, tedy lunárních energií, a nastávajícím rokem, který bude pod vlivem planety Saturn.

Jsou to dvě zcela krajní a krajně odlišné energie, naprosto protilehlé. Ovšem ne náhodou stojí vedle sebe, coby významní inspirátoři obou roků.

Zatímco rok 2020 s lunárními energiemi přinášel mnoho vlhkosti, což je jedním z hlavních charakteristik Měsíčních energií, a také velké proměny, rychlé změny, podobně, jako i Měsíc na obloze se rychle proměňuje, tak oproti tomu Saturn je naprostým opakem. Je to planeta nejsušší a nejpomalejší.

A právě v takových frekvencích se plus mínus bude odehrávat rok 2021.

Nicméně – dnešní zpráva je hlavně o tom, že ještě pořád je rok 2020, ještě pořád působí síly lunární a ještě pořád má lidstvo příležitost jich využít.

Proto je tato zpráva docela naléhavá, abyste využili posledního měsíce v roce a neodkládali nic na příští rok.

Lunární energie jsou (mimo jiné) nápomocny všemu novému, začínajícímu, nově se rodícímu, takže v roce, kdy jejich vliv je nejsilnější, a to je letos, je dobré začít vše to, co chcete, aby se rozvíjelo.

Není dobré odkládat nic na další rok, protože pak už to tak snadno nepůjde. Energie budou naprosto opačné.

Ale kdo neví o těchto vlivech, tak se třeba rozhodne, že svoje plány ponechá až na další rok, protože teď ještě není třeba všechno dostatečně připravené, rozhodnuté, a pod… ale ono už se to v dalším roce nerozjede tak snadno, spíše vůbec ne. Proto jsou znalosti o těchto energiích velmi důležité.

Letos to bylo tak, že co jste začali, to budou energie Saturnu pomalu a klidně udržovat a dovolí tomu všemu postupovat dál a dál. Pokud jste chtěli začít něco až  příští rok – moc doporučuji – nedělejte to. Začněte ještě letos. Ještě máte měsíc. To stojí za to.

Neodkládejte nic.

A všechno, co bylo letos započato, bude saturnskými energiemi v příštím roce koncentrováno, do jisté míry konzervováno, kondenzováno, upevňováno a prohlubováno.

Všechny zážitky, rozhodnutí, záměry, plány a skutečnosti z letošního roku budou v příštím roce prohlubovány, dokonce tak, že mohou zůstat beze změn.

Poslední důležitou zprávou je připomenutí POZORNOSTI.

Věnujte pozorně pozornost svým myšlenkám, plánům, vizím, snům, touhám, slovům, citům a pocitům… Jsou to mocné síly a vysílané zprávy do kosmického vědomí.

A pokud jen trochu můžete, tak alespoň nějakou nepatrnou formou začněte své záměry či sny a touhy realizovat ještě letos. Udělejte alespoň nepatrný malý začátek. Třeba si je jen sepište na papír.

Ale mělo by to být něco konkrétního, hmatatelného, ne pouze vize v duchu. Ale vize sepsaná a formulovaná. Ta díky lunárním energiím bude započata a v následujícím roce mocně koncentrována energiemi Saturnu.

Ostatně tomuto tématu se budeme věnovat ve 13 svatých vánočních nocích velmi podrobně v souvislosti s posvátnou geometrií a Lemniskátou.

Takže shrnuto, podtrženo: v letošním roce jsme měli možnost odstartovat všechny svoje sny a plány, byly podporovány, a v příštím roce budou jen upevňovány. Nemusíte se obávat, že by je vítr rozmetal do neznáma.

Každopádně příští rok bude věru velmi zajímavý. O tom zase příště.

Buďte v dobrém, buďte šťastni, abyste byli i zdraví.

Yvell / Yvetta Ellerová

Zdroj: yvellerova.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě