Tento článek může inspirovat ty, jež si kladou otázky:

„Jak používat Vesmírného manažera a jak formulovat zadání?“

„Jak zjistit, co by mě uspokojovalo a živilo?“

 

Začnu druhou otázkou.

Nejdříve si maličko pohraji s její formulací, a pak napíši něco o její podstatě.

Mnoho lidí při hledání svého životního poslání užívá slovo „uspokojovat“.

Ráda bych jen upozornila na to, že slova mají svou specifickou vibraci a slovo„spokojenost“ stojí na pocitové hranici hned vedle „nudy“. Ve slově spokojenost je uložena vibrace většiny, která je spokojená. Spokojenost stojí pod optimismes a ten je pod “pozitivním očekávání a vírou”.

Teprve „radost, vědění, svoboda, zplnomocnění, vášeň a nadšení“ jsou tím, co „umožňuje“ stále proudit bohatství a hojnosti z vašeho Zdroje do fyzického života.

Chcete-li tedy najít něco, co vás “uspokojuje”, nabízíte specifickou vibraci, která vybere jen specifické věci.

 

článek 2

 

Další věc je spojování svého „poslání“ nebo něčeho, z čeho cítíte nadšení, radost, či vášeň, předem s programem „uživení se“. Jakmile tomu dáváte punc toho, že vás tato činnost má živit, omezujete Vesmíru možnosti, kterými k vám může proudit vaše finanční svoboda. Předem tím nastavuje silné mantinely a sami sebe odsuzujete k okovům, které vám mohou dříve či později vyrůst do nesnesitelných rozměrů.

 

Vaše činnost, která vás vášnivě naplňuje radostí, může být cestou, kterou k vám proudí mnoho, mnoho finanční svobody…ale to ponechejte na Vesmíru.

Uvědomte si, že vy už máte své bohatství a hojnost v okamžiku žádání hotové a vše, co děláte v radosti, vášni a nadšení, slouží pouze k tomu, aby to sladilo vaši vibraci, která umožní proudit vašemu obrovskému bohatství do této fyzické reality.

Bavte se, radujte se a měňte svou víru na vědění a očekávání.

Vesmír najde způsoby, kudy k vám bohatství poplyne.

Může to být skrze vaši konkrétní radostnou činnost, nebo se mohou objevit i jiné zábavné cesty, kudy poteče více, než byste si za svou tvořivou činnost byli schopni připustit. Vesmír ví, kde sedí vaše silná paradigmata a když přestanete dávat mantinely třeba tím, že to, co vás moc baví, přestanete spojovat s prouděním peněz, které vás mají „uživit“, otevřete se zajímavým překvapením, která mohou být opakem toho, co okolní realita připouští.

 

Někteří lidé si také pokládají otázky, jak zjistí, co by jim dělalo radost, co by chtěli dělat.

K tomu stačí říci: „Chci vědět, co chci“.

Tuto větu můžete psát jako zadání svému Vesmírnému manažerovi. Vyslovování a psaní těchto slov udává energii směr a vy tím dáváte svolení, aby se věci a okolnosti seřadily tak, že se vám vyjeví to, co stane vaší radostnou náplní.

 

Ve skutečnosti lidé vědí, co chtějí (cítí to) a zaměňují to za to, že nevědí, jak se k nim dostane to, co chtějí. Myslí si, že to, co ve skutečnosti v hloubi duše chtějí, je nereálné…a tak otázka „Jak zjistím, co chci?“ je často výmluvou a zástěrkou toho, proč se bojím chtít to, co skutečně chci. Je to způsobení tím, že lidé mají ve zvyku neustále myslet na to „Jak se to, co chtějí, k nim může dostat“. Jenomže vědomá mysl zná jen omezené možnosti, které vás někdo naučil.Možnosti Vesmíru i vaše jsou bez omezení a tak člověk, který ve škole propadal z hudební nauky i když cítí, že mu hudba přináší radost, může při zaměření se na to, co chce, během roku rozvinout u sebe talent k hudbě a komponování. Nebo člověk, který je malého růstu, může za rok získat třeba 12 cm na výšku. Žena, která se celý život živila jako učitelka, se může po smrti manžela ve svém tzv. „důchodovém věku“ stát světově vyhledávanou modelkou nejdražších módních značek. Kreativita Vesmíru je bezmezná a pestrost na Zemi umožňuje spojit lidi, situace a možnosti tak, aby pasovaly do jakékoliv vysněné reality.

 

 

článek 3

 

VESMÍRNÝ MANAŽER

Vesmírný manažer je ve skutečnosti Zákon přitažlivosti.

Funguje perfektně a je velmi štědrý.

 

Tvořivá hra s Vesmírným manažerem je takováto:

Přehnete si papír na dvě půlky…na jednu (nejlépe na vaší levé straně) píšete věci, které vás baví dělat a které chcete dělat sami (stejně je nikdy neděláte sami :-D  )

Na druhou půlku (na vaší pravé straně) píšete zadání, které chcete, aby se staly tím nejlepší způsobem, ale protože nevíte jak to udělat, nebo vás tyto věci tolik nebaví, zadáváte je na tuto půlku Vesmírnému manažerovi.

Já tam třeba zadávám „inspirace a napsání nového článku na stránky“ (zde vám představu svůj tým ;-)  ), dále…chci-li si koupit něco nového na sebe píši „úžasné a radostné nákupy oblečení podle mých představ – cítím se tak nadšená! „, nebo „nový um v mém focení“, „fotky ze kterých jsem nadšená“, „úžasné obohacující informace“, „informace jak být ještě lépe sladěná se svým Zdrojem“, „radostné příjmy“, „vzrůstající finanční svoboda“, „báječná setkání, která mi přináší nadšení“. V létě jsem např. zadala „posekaná tráva na zahradě“…a hádejte koho Vesmírný manažer inspiroval? Můj partner o víkendu vzal kosu a jedním šmahem zahradu téměř posekal. A opravdu to byla rychlovka a on tam stál, s úsměvem od ucha k uchu. A když jsem ten výjev viděla, musela jsem se hodně smát.  :-D

Také mám vyzkoušené, jak se dají v rekordním čase zajistit pochůzky po úřadech…jdete ihned na řadu, máte skvělé místo na parkování, vše se vyřídí úžasně rychle a s úsměvem. Kdykoliv jdete zařizovat podobné věci, velmi doporučuji nejdříve zadat Vesmírnému manažerovi i s tím, jak je vše rychle a skvěle zařízeno, že z toho poskakujete radostí.

 

Na pravou stranu vždy opakovaně píši toto: „Jsem zaměřená na to, z čeho mám dobrý pocit“. „Pečlivě si vybírám jen ty druhy myšlenek, u kterých se cítím dobře.“ A pak tam píši to, co tvořím ráda, či ráda zažívám.

 

Buď používáte svůj čistý papír, nebo si můžete takový speciální sešit koupit na stránkách www.abraham-hicks.com

Viz fotografie níže.

článek 6

 

Je dostatečně tlustý a obšťastní vás každý den důležitými citáty od Abrahama.

 

článek 8

 

 

 

Touto hrou „Vesmírný manažer“ poskytujete svolení a umožňujete proudit úžasné pomoci z nefyzického světa do vašeho života. Nefyzická energie je nadšená kdykoliv ji uvolníte cestu a svobodnou vůlí dáte najevo, že vás může takto podporovat. A vy jen s úžasem hledíte na to, jak se vám věci před očima báječně a někdy dost vtipně organizují.

Přestáváte být loutkou a nahodilými tvůrci…stáváte se „Záměrnými Stvořiteli Svého Velkolepého Života“.

A váš život se mění v defilé těch nejúžasnějších zážitků.

 

Já Jsem Maia

Záměrný Stvořitel Svého Velkolepého Života

 

Autor článku a fotografií: Maia Marie Špaček

www.jajsem.com

 

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png