Víra je klíč.

Transformace starých zažitých paradigmat v to, co je v souladu s tím, kým skutečně jste.

Zní to velmi jednoduše.

Lidé však více otáčejí svůj život ve směru naimplementované víry, aniž by si to uvědomovali.

Jak mluvíte, o čem píšete, jak reagujete…to vše odráží to, v co věříte, aniž by vám to plně docházelo.

 

To, jakým směrem se bude rozvíjet váš život, závisí na tom, jaké myšlenky o sobě ve svých tichých rozpravách se sebou máte. To se pak ozrcadlí ve způsobu, jakým reagujete ve společnosti druhých lidí.

Jsou velké zástupy lidských bytostí, které si myslí, že mluvit o sobě vždy jen v přívětivém světle, cítit se se sebou báječně, vidět na sobě jen věci, rysy a vlastnosti, ze kterých máte dobrý pocit, je špatné, společensky nevhodné. Tuto víru si v sobě uchovávají velmi hluboko a domnívají se, že aby jim život zázračně poskytl vše, co chtějí, musí se naučit nějakou kouzelnou formulku, kterou Ježíš měnil vodu ve víno.

 

Jenomže to, jaké city a myšlenky k sobě chováte, se rozprostírá do celého Vesmíru. A ten na vaše vysílání ihned odpovídá.

Čím více jste shodou s pohledem vašeho Zdroje – který ví vše a je vším, čím jste kdy toužili být, tím více snů a tužeb se vám do života bude zhmotňovat.

Čím vzdálenější však budete od uvědomění vašeho Zdroje prostřednictvím naučené víry ze škol, rodiny, okolí – především o malosti člověka, jeho neschopnosti, nehodnosti bohatství a hojnosti všeho druhu – tím více budete zdržovat příchod věcí, kterými váš Zdroj vibruje. Tací lidé pak kupí svá přesvědčení o těžkosti života, o potřebě tvrdě pracovat a to málo si zasloužit, o nutnosti být nemocný, chřadnout, stárnout a zemřít – a to vše ve jménu obecných znalostí přírodních zákonů.

 

Monolog, který vedete se sebou, vždy vedete s celým Vesmírem.

On vždy naslouchá a velmi přesně odpovídá.

 

Začnete-li se sebou zacházet jako s největším pokladem v celé existenci, Vesmír zařídí nejlépe jak umí, aby v tomto duchu bylo o vás postaráno na Zemi.

 

Já Jsem Maia

Záměrný Stvořitel Svého Života

 

Autor článku a fota: Maia Marie Špaček

www.jajsem.com

 

 
 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png