JAK TO CÍTÍM JÁ – Jak malý krok změní chutě

views 113 datum 14. 7. 2014

Podělím se s vámi o kousek z mého procesu, který je součástí takového fyzického restartu.

Když jsem vnímala, jak restart na peníze souvisí i s fyzickým tělem, inspirovalo mě to k jistým krokům, které jsem si pro sebe nazvala restartem fyzického těla.

A tak jsem ho započala tím, že jsem nejdříve sepsala svůj nový příběh tak, že už je.

Pak jsem si dala dva dny pauzu od hmotného jídla.

Následovalo několik dní  pouze na jednom jídle denně, které se první den skládalo ze dvou malých mang a rajčátek (dokonalá lahoda). Druhý den to byla taková pomerančovo – rajčatová polévka posypaná dvěma hrstmi borůvek. Třetí den to byla rajčátka s broskvemi.

Potom jsem se vrátila ke 2 – 3 jídlům denně.

I tento maličký krok, jehož součástí je několika denní čtení mého textu o fyzickém těle, způsobil zajímavou změnu chutí.

Zjistila jsem, poté, co jsem si po několika dnech vytvořila svou oblíbenou zálivku, že jsem si již už tolik neužila, jako kdybych si oříšky snědla tak, jak jsou.

Taktéž výrazně cítím, že mi není dobře, když jím více ovoce a hlavně, když ho jím samotné.

Zato když trochu ovoce zkombinuji v jednom jídle s rajčátky…pocit v žaludku je velmi pohodlný , vnímám rychlé trávení a jsem bez pocitu přeslazení – tedy cítím naprostou vyrovnanost a harmonii ve svém těle.

jajsem 2 11.48.05

Cítím obrovskou touhu mého těla po rajčatech.

Rajčata, rajčata, rajčata jsou základem mého jídelníčku.

Zato necítím touhu po zelených věcech. Skoro vůbec je nejím – výjimkou je občasná šťáva z okurek smíchaná s kokosovou vodou. A sem tam nějaká zelená nať v podobě petrželky, pažitky, či bazalky nebo koriandru.

Ale na červené a oranžové plody cítím chutě nejvíce (a když dám tělu vybrat, jasně to chce)- rajčata, čerstvou mrkvičku, broskve, nektarinky, papriky, manga…ale jak píši, ovoce jen jako doplněk rajských jablíček.

A z dozrávajících bobulí jsou to pouze borůvky.

jajsem 3

Představte si, touha po rajčátkách je mnohem větší, než má letitá touha po červených melounech, které dnes rajčata vytlačila na okraj mých tužeb.

A tak jsem začala pátrat, v čem jsou ta rajčátka speciální.

V češtině je toho o plodech velmi málo a informace jsou stále dost zastaralé, ale i tak jsem zjistila, že rajčata jsou z tzv. zeleniny největším zdrojem antioxidantů, které podporují krásnou pleť a mladý stav organismu. Prostě to, co souzní s mým „příběhem“, který čtu několikrát denně.

Dále, rajčata obsahují významné množství kyseliny listové - zde tedy rozumím tomu, proč jsem bez potřeby zelených jídel.

Jsou velmi účinným čističem celého trávicího traktu a zároveň jej kompletně regenerují. A jak je známo, zdraví trávicího traktu se podepisuje nejenom na pleti, ale i na rysech obličeje a kvalitě vlasů a nehtů.

Jejich tvar jasně ukazuje, kterému orgánu nejvíce prospívají – SRDCI. Což nádherně koresponduje s restartem jako takovým. Pro přijímání nových programů je zapotřebí zdravé, otevřené srdce.

Obsahují též mnoho vitamínů a minerálů a mají silný protirakovinný účinek, který jasně ukazuje, že rajčata mají velkou regenerační schopnost.

jajsem 4

Co jsem však poznala na svém těle a svých pocitech, rajská jablíčka jsou velmi vyrovnané plody, které vás udržují ve „středu“.

V kombinaci s ovocem ho krásně tzv. dosolují…jsou takovou neutrální, mírně slanou složkou, která jídlo přibližuje harmonickému středu, ze kterého nepocházejí další chutě na opačný extrém (více soli, mnoho tuků a pod.), aby se jisté složky v těle dorovnaly.

Tak, to je má krátká óda na rajčata.

Pro mě osobně zajímavé překvapení.

Jak mohou tyto plody změnit pocit z jídla.

Stejně tak, jaká je inteligence fyzického těla vesmírná a moudrá.

Já Jsem Marie

Záměrný Stvořitel Svého Života

www.jajsem.com

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico