Jak souvisí strach o peníze s dnešní sexualitou

datum 12. 5. 2019

S příchodem ekonomické korekce ve společnosti vidím, jak s námi háže téma peněz.

Co chci dnes prolinkovat a kam prolinkovat naši pozornost je to, jak naprosto jasně souvisí téma peněz a stylem dnešní sexuality.

 •        Proč nás tolik ovládá?
 •        Proč je pro nás vlastně teď ta nejsložitější energie, kterou málokdo umí využívat pro to právě tantrické tvoření?

Strach o peníze je spojen s tím, že žena uvěřila v sílu a hodnotu peněz nad sílu a hodnotu svého ženství.

Je to přirozené, protože jsme kolektivně takto nasměrovávány pro manipulovatelnost.

Co je v tomto ale to nejdůležitější, je pochopit, že tímto žena ztrácí sílu věřit ve svou cenu.

A tak jsme obecně přijaly bartr s vlastní hodnotou, často projeven v sexualitě a v práci. Tady se buduje naše víra v jiné hodnoty, než ty naše nejcennější.

A protože se naše přesvědčení své vlastní cennosti přeneslo do hodnoty, jež je vyjadřováno penězi, je uměrně spjat s vírou, že jen peníze nám dovolí přežít.

Na to pak navazuje spojení strachu o přežití a jeho propojení s tím, jak ženy doslova samy lezou do *mužského formátu sexuality* [živočišné].

Je to dáno tím, že samy natolik přijaly mužskou principialitu, že ani neví, že by to mohlo být jinak.

Díky tomu trpí dnes tolik obezitou a různými nemocemi střev a žaludku.

Strach o peníze = strach o život [život je v ruštině břicho]. Ano, náš strach o život sedí přímo v žaludku a tam, jak víme je stejně receptorů jako v mozku.

Jaká toxicita v oblasti žaludku, taková je i v naší hlavě a v našem myšlení.

A jak to souvisí se sexualitou?

Náš mozek je zařízen tak, že jakýkoliv náznak strachu o přežití spíná osvědčené staré reakce pro přežití. Jednou z nich je, že nadledvinky začínají produkovat adrenalin, který rozjíždí i toxický vzorec sexuality a chtíče. Žena se pak falešně omámená adrenalinem vrhá prvnímu, kdo se jí líbí přímo do postele. A muži? Oni by i rádi něco dokazovali, ale my je prostě nenecháme. Začínáme je ponižovat právě tímto, samy.

Navíc je stejný strach o sebe-zaštítění propojen se strachem, aby nás neopustil. To doslova vytváří iluzi o tom, koho máme před sebou. Je to ale náš průser, protože my, jako důstojné ženy zatím neumíme trpělivě čekat a pomáhat mužům růst do rytíře. Víc v článku zde.

Proto má drtivá většina žen pocit, že když si muže přivážou sexualitou, budou zaštítěné.

Je to v každém případě, i když peníze má anebo nemá.

A i v případě, že ona sama peníze má či nemá.

Vysvětlím.

 1. Když chlap peníze má, je to pro ni jistota jasně daná penězi.
 2. Když je muž až tolik nemá, pro ženu je přesto jeho “ přítomnost” podpora na úrovni emocí. Na úrovni emocí je žena rozena do svazku muž a žena symbioticky jako plně “ závisející” na muži. Je to přírodně dáno, a proto byla vybavena i jinou úlohou, kterou podporuje její pečující psychika.
 3. Když začne žena dělat ve svém životě muže, rozrušuje to její psychiku a okamžitě propadá podvědomě pocitu viny, že nežije svůj pravý úkol. Ten ona hluboko v podvědomí zná. Proto my ženy tolik duševně strádáme bez mužů vedle sebe. My jsme doslova přírodou vytvořeny do svazku s mužem, proto, aby nás zaštítil.
 4. Když žena peníze má a třeba vypadá, že je zabezpečená. Je to přesně vnitřní vědomí své úlohy ženy, které ji vede k pochopení [později v životě], že ji tato úloha v mužské roli neuspokojuje a velmi unavuje.

Navíc žena dlouhodobě žijící v mužské roli je napojená do první čakry jako muž a to se projevuje i v živočišnosti. Naše společnost úplně přijala mužskou sexualitu plnou chtíče právě proto, že celý život frčíme na adrenalinu, což je mužský hormon a podporuje naši výkonnost.

Uvěřily jsme, že jen s diplomem máme cenu. Děláme a konáme a nedej Bože, abych někde vysedávala na kávičce bez přidané hodnoty. Je milion způsobů, kterými jsme se naučily po mužsky vnímat svou cenu. Ženská pasivita, důvěra, láska a něha jsou teď doslova “ nedostatkové zboží”.  Není možné to dál udržet. Kolabuje na tom naše psychika, tělo a nakonec i celý systém. Výkonnost, kterou jsme považovaly za tak důležitou není nic špatného, ale naše výkonnost je v naší přirozenosti a v tom je i naše sexualita. Není v tom, kolik máme odkonáno a to i v takových ženských oblastech jako je kdo zvládne kolik namasírovat klientů či kolik kdo porodí dětí. Pravá ženská síla je přijímající a nesoutěží. Tam nám uniká naše síla, kterou teď tolik potřebujeme na to ustálit v sobě nové programy. O tom hodně hovořím v této sérii videí.

Pro rychlou spojku:

Souvislosti v naší ženské psychice.

Strach o život = strach o peníze = strach ze samoty = pocity méněcennosti a přesvědčení z mládí, že si nás někdo má vzít.

Namísto, že o sebe necháme v důvěře ve svou cenu muže ucházet.

Připomínám, jak z toho ven. Potřebujete dát prostor PROCEsu UCHÁZENÍ o sebe!

 •        ROSTE POCHOPENÍ CENY ŽENY TÍM, ŽE VĚŘÍ VE SVOU HODNOTU ŽENSTVÍ namísto peněz za její výkony.
 •        Tím přes muže pociťuje svou jedinečnost [samozřejmě s muži nespí a dává všem šanci se projevit].
 •        Muž díky dokazování svých slov činy a usilováním o cíl tj. ženu roste ve VĚDOMÍ SI SVÉHO MUŽSTVÍ. On doslova prožívá s každým úspěchem svého vnitřního muže, vůdce.

Je to proces, který doslova vyhynul.

Ženy řízené strachem se naučily být soběstačné a v zasunutých zraněních si “vše udělají samy”.

Anebo se ze stejného popudu naučily manipulovat tělem, sexem ve falešné víře zaštítění od muže.

Ale je to dočasné a iluze. Jakmile se žena dostane do mužského sexu a příliš brzo

*muž nerozumí, kam dál by se měl posouvat a není už v energii o to bojovat

*žena nechápe svou hodnotu, jen po mužském principu dál dělá, koná, posluhuje a upevňuje se v mužském principu. I když to navenek může vypadat, že ne. Necítí svou cenu a posiluje své dávné rodové strachy a kopíruje vše, co viděla.

*žena není takto schopná udělat výběr partnera, který je vhodný rytíř, ale doslova se zamiluje do prvního, který se jí líbí

*nevybírá podle činů, ale podle iluze, kterou si sama v hlavě vystavěla [na základě adrenalinovo*- endorfinové mánie]

*nenechá ho konat za své “projevy lásky ve slovech” v začátcích a tak se potkává se zklamáním, které pramení z jejího očekávání

*očekává, protože si sama neumí dát, co potřebuje

*když nečistí emoce, nerozumí si a chce to od muže. Ten ji rozumět nikdy nemůže, může ji jen naslouchat. Ale rozumět si musí ona sama, aby byla v pohodě

*tím, že se nečistí, je v napětí a to přenáší postupně na muže

*muž se pak snaží distancovat a vyhledávat podporu pro svou sílu jinak

Jak řešit tuto dobu toxických vztahů a nezbláznit se z toho

 1. Denně čistit své emoce (zde najdete celou sekci o mé EMOČNÍ OČISTĚ)
 2. Denně se stýkat jen s těmi, kdo věří ve vyšší smysl života nad klasické hodnoty peněz, domů a aut.
 3. Denně se zajímat o vše, co s tématem ženství v nás v ženách opravdu souvisí. (SLEDUJTE MŮJ FACEBOOK A YOUTUBE)
 4. Denně toto, co poznáváte dělat kroky k tomu, ženství žít. Není ženské to vědět, a nedělat to. To je zase mužský princip a drží nás v duchovní pýše. Jste tak hodně na omylu. Vesmír ale funguje spolehlivě a rychle. Vždy doručí reklamaci.
 5. Pracovat se stravou a půsty. Čistit vaše strachy v břiše. Nabízím individuální DETOX PROGRAM pro podporu Vaší očisty. Taky pořádám DETOX DAYS - nejbližší termín 26.5.2019.
 6. Očisty střev
 7. Dělat si pravidelně rituály pro ženy s ženami, které jsou již vědomé. Viz. mé typy na 47 způsobů, jak povyšovat svou hodnotu
 8. Věnovat pozornost svým snům. Posílejte mi je. 200czk za sen (podrobnosti najdete zde). Říkají nám přesně to, co je naše a pro nás. Je to vždy ten nejryzejší vzkaz, který je propojen s vaší autenticitou.
 9. Sledujte všechny moje pořady a program několikrát za sebou. Tak, jak je odžíváte, přichází vám vše do vědomí a postupně přes prožitek i do těla. Začínáte to žít a ZAČÍNÁTE TO BÝT VY, CO JSTE SEM SKUTEČNĚ PŘIŠLI PŘEDAT.

Těším se na Vaše reakce

S láskou

Eva
Zdroj: www.evakavkova.com

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico