http://www.white-media.info/ Velvyslanectví ČR v JAR doporučuje, pokud jedete do Jižní Afriky : “nenosit při sobě příliš mnoho peněz .. nedávat na obdiv příliš okatě videokamery a fotoaparáty”. V lokalitách, které nejsou pod kontrolou bílých : “je lépe jet v zamčeném automobilu se zavřenými okny a raději ani nezastavovat, natož vystupovat z automobilu”.

Pohybujte se jen v chráněných turistických oblastech, tam bývá bezpečno, ale i tak počítejte s možnOstí, že budete okradeni černochy. Jezdit do černošských oblastí znamená riziko i ztráty života.

JAR patří bílým. Když ji v 15. století objevili Portugalci, byla to pustá země. Žilo tam pouze pár křováckých kmenů a pastevců, kteří tam žijí dodnes. Bílí tuto zemi vybudovali. Dnes převzali vládu černoši a země pomalu, ale jistě směřuje k africké chudobě. Bílí totiž odcházejí.

Kdo má rád odlišné a nepřizPůsobivé přistěhovalce, je xenofil – narušený člověk bez pudu sebezáchovy. Kdo přistěhovalce odmítá, je xenofob – zdravý člověk s pudem sebezáchovy.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png