Jak se stát přáteli a spolupracovníky Přírodních Bytostí 2. část

datum 4. 6. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Jak se očistit od nánosů minulosti s pomocí přírodních bytostí? Zkuste zajít do lesa, k vodě nebo do hor, kam Vás to táhne. Tam požádat přírodní bytosti o komunikaci a radu, jak se očistit. Bude se Vám pak lépe dýchat a lépe komunikovat i s přírodou. Prostě Vám bude ještě lépe na světě.

Doba čtení 11 min.

Cesty k sobě


Než začnete číst níže uvedený text, bude dobré si nejdříve poslechnout celé video s názvem: Margot Ruis: Bytosti přírody a léčení Země-život s neviditelným světem ZDE.

  1. února 2011 Aolian: Jak se stát přáteli Přírodních Bytostí (obdrženo mailem)

Nekonečné čištění sebe sama

Aby se k nám mohly přírodní bytůstky přiblížit a začít si s námi povídat, musíme aktivně zapracovat na svém vlastním čištění. Temné blokády a negativní emoční obaly, které jsme si na sebe nakydali v minulých životech (nebo i v tomto), jsou silnými nepřáteli pro naše celkové sblížení se s přírodními bytůstkami. Tyto temné „suvenýry“ musí pryč, za každou cenu, protože brání tomu, aby se k nám přírodní bytůstky mohly fyzicky přiblížit. Aby nás mohly přátelsky vzít za ruku a třeba zavést na místo, kam si přejí, abychom dali orgonit. Nemohou to udělat, protože temné obaly ulpívající v naší auře jim dávají bolestivé energetické rány a nutí je stahovat se od nás pryč. Jak ty zatraceně destruktivní a temné fujtajbly ale ze sebe zdárně vykydat?
Dobré je pravidelně si pročišťovat krev nějakým přírodním detoxikačním prostředkem, třeba šťávou z červené řepy. Pro dobrou funkci DNA kyselinových řetězců je prospěšné jíst víc zeleniny s kyselinou listovou. Je důležité mít dostatečný přísun železa, vápníku, hořčíku a zinku. Kvůli umělému zakrývání slunce klimateroristy je potřeba aktivně doplňovat i vitamin D. Pro podporu psychické síly se nám hodně osvědčil pangamín. Naopak jsme zcela vyloučili jakýkoliv alkohol, protože zapojuje vadné sekvence v DNA řetězcích, a navíc rezonuje s vlnovou délkou HAARPu, která se blíží mozkové frekvenci théta (hluboký spánek). Tyto procesy podporují vnitřní pasivitu, psychickou slabost a uspávání ducha a to zrovna není to pravé ořechové ani pro vlastní vývoj ani pro práci s přírodou. Skřítkové nás také varovali před konzumací hub, protože jsou plné toxických látek z přibývajících spadů chemtrails.
Pro posílení detoxikačních procesů využíváme fialovou zářivku FLUORA, UV lampy a žlutozelenou zářivku, která velice příjemně harmonizuje a nabíjí fotonovou energií. Alespoň zčásti totiž souzní se žlutozelenou aurou přírody. Přírodní aura je však čím dál víc oslabována elektrosmogem a negativními myšlenkami lidí, proto je vhodné si žlutozelenou barvu přidávat ze zářivky do té doby, než se příroda osvobodí od všech nepřirozených destrukcí. Žlutozelená barva dokáže také vytáhnout na světlo spoustu temných obalů a dát podpůrnou sílu k jejich čištění. Původně nejspíš bylo v plánu, že naše očista od starých nánosů bude probíhat dynamicky, plynule a ruku v ruce s Globální transformací celé naší sluneční soustavy. Žel tomu tak není a situace je taková, že bez vlastní námahy a vlastního přičinění prostě zůstáváme dál z větší části trčet ve starém vyžilém světě.
Pro zdárné vypucování temných obalů a blokád z naší aury je potřeba v prvé řadě připustit, že ty obaly tam opravdu jsou a že jich může být až několik tisíc. Když jsem vysvětloval svému známému, že bude muset ze sebe vyházet až tři tisíce různých blokád, destruktivních obalů a cizorodých struktur, kroutil nad tím nechápavě hlavou:
„No ty teda dokážeš člověka potěšit. A nešlo by ňák ven samo?“ Musel jsem ho zklamat. Samo ven to prostě jít nechce, musí se aktivně zabrat. K tomu je potřeba požádat naše astrální průvodce, aby nám s tím pomohli. Dále je nutné si uvědomit, že většina těchto nežádoucích temných obalů v sobě obsahuje tzv. „Kód lpění na starém“. Pokud vyšleme soustředěnou myšlenku, že chceme tyto obaly vyčistit, musíme zároveň zadat, že čistíme i tento temný zákeřný kód. Dále je potřeba požádat své astrální průvodce a Vysoké Vesmírné Bytosti, aby vám při čištění temných obalů a struktur pomohli rozložit i všechna temná vlákna, kterými jsou tyto negativní obaly připoutány na staré vrstvy z temné historie naší planety. Při čištění starých obalů se někdy objeví prožívání starých situací, což nám může velmi usnadnit náš očistný proces. Čištění usnadní i neustále rostoucí poznání o tom, že nejvíce temných obalů, struktur a také karmických uzlů jsme vyfasovali během svých reinkarnací v Atlantidě a Starém Egyptě. Spousta osob prodělala další traumatizující reinkarnace během středověku a za druhé světové války. Některé nepříjemné situace z minulých životů, které jsem potřeboval pochopit, se mi podařilo znovu prožít v několika snech a poté bylo již docela snadné se jich zbavit. Určitě se vám to už také přihodilo. Při čištění je důležité požádat Vysoké Vesmírné Bytosti o uzavření všech minulých životů; většina z nich totiž není plně uzavřena, což blokuje plné využití našeho energetického potenciálu. Veškeré informace o našem čištění se dohrávají do Kolektivního Vědomí Celku, kde jsou přístupné všem dalším osobám. Je užitečné s tím počítat a prosit svoje astrální průvodce, aby nám tyto informace zprostředkovávali. Menší energetické blokády se často čistí souběžně se starými obaly nebo se čistí dodatečně při aktivním citovém prožívání. Jakmile se nám podaří vykydat ty nejhutnější temné obaly, naše jemnohmotná těla zesvětlí a postupně se zlepšuje naše vyciťování vůči přírodě. Jsme schopni lépe vycítit její poselství i její prosby o pomoc při harmonizaci krajiny nebo při čištění přírodních bytostí zparalyzovaných až ztemnalých v důsledku nějakého šokového traumatu. Také budeme lépe vyciťovat, jakým způsobem harmonizovat působení živelných sil. Když jsem se dozvěděl o tom, že nějaký člověk odeslal při povodňových záplavách v srpnu 2002 vlnu dalších dešťů do „nějaké jiné úrovně“, vnitřně jsem se lekl. Dodatečně jsem pak zjistil, že to byla propastná chyba a taky pěkná svévole, protože vodní bytosti měly v plánu nechat pořádně protáhnout celý biokoridor Vltavy očistnými povodněmi. Vodní a vzdušné bytosti řídící spady dešťových srážek uvízly po tomto lidském aktu v nepříjemném meziprostoru a museli jsme s přáteli požádat o jejich vysvobození. Takhle se to opravdu dělat nedá, pokud skutečně chceme pomoci přírodním bytostem, musíme se přitom zcela oprostit od svých vlastních přání a představ.

Očista s pomocí přírodních bytostí, zdroj: http://inner-light.ning.com

K čištění starých nánosů můžeme využít nejen sílu našich myšlenek a náš vlastní elektromagnetický potenciál, ale i sílu energie Reiki. Kdož máte zasvěcení do Reiki nebo o něm uvažujete, je potřeba vědět k tomu jednu důležitou věc. Klasické zasvěcení do Reiki s sebou nese riziko nákaz některými škodlivými náboženskými rituály jdoucími proti práci s energiemi přírody. Proto je potřeba požádat Vysoké Vesmírné Bytosti o transformaci Reiki energie tak, aby byla v souladu s univerzálním přírodním řádem. Konkrétně řečeno, aby došlo k jejímu přesunu z nepřirozeného systému „Dobro vs. Zlo“ do přirozeného systému spolupracující duality „Výstavba plus Rozklad“. V iluzivním luciferském systému „Dobro vs. Zlo“ má Reiki podobu kruhu, v němž se vzájemně prolínají bílý jin s černým jangem. Tento symbol není původním symbolem našeho vesmíru, byl sem implantován luciferovci, kteří si s jeho pomocí udržují svou nadvládu a dávají zelenou destruktivním invazním civilizacím. Je to jednoduché: pošlete Reiki pro podporu lásky a tím podpoříte bílou barvu. Zákonitě s tím se začnou na opačném protipólu srocovat černé energie, kterými nechají luciferovci vaši lásku dříve či později nelítostně zadusit. Nic se nevyřeší a svět zůstává bez pokroku. Spousta ezoteriků, přírodních léčitelů a duchovědců je přesvědčena o tom, že pod tímto symbolem dělají to nejlepší, co můžou, ve své podstatě však jen udržují starý temný systém luciferovců. Pokud ale s pomocí světlých bytostí přesuneme energii Reiki do přirozeného řádu „Výstavby a Rozkladu“, okamžitě se na ní objeví symbol lilie, která je pravým znakem našeho přírodního „květinového“ vesmíru. Když stavíme, symbol září žlutozeleně, když rozkládáme, symbol se zbarví do fialova. Univerzální vesmírná energie má samozřejmě nekonečně mnoho barev, přičemž ta nejjemnější, růžová, v sobě nese symbol lípy (a nebude to náhoda, že latinský název pro lípu Tilia je totožný s pravým jménem této láskyplné růžové energie). Jak se český národ dnes chová ke starým lípám, ke svému národnímu stromu, však raději ponechám bez komentáře.
Chceme-li se tedy zdárně vyčistit a navázat srdečné přátelství se světem přírodních bytostí, musíme se ve svém osobním vývoji vymanit z falešného systému „Dobro vs. Zlo“ a přejít do univerzálního přírodního řádu Výstavby a Rozkladu. Já vím, ono se to snadno řekne, ale hůř dělá, protože na cestě je mnoho překážek, i bolestivých, ale s každou překonanou překážkou se stáváme silnějšími a odolnějšími vůči temným nástrahám luciferovců. Až se podaří celou fyzickou úroveň naší planety přesunout zpět do přírodního řádu, destruktivní invazní civilizace budou nuceny ji opustit, protože ony dokáží existovat pouze a jedině ve falešném systému Dobra vs. Zla. Do tohoto systému byly tyto civilizace uměle implantovány a je to absolutně nereformovatelná kasta, která nemá zájem o vlastní vývoj, chce pouze parazitovat na ostatních a žít z jejich prostředků. Cesta těchto nereformovatelných bytostí bude tedy po očistě naší planety směřovat do hloubkových úrovní Rozkladu, kde z nich zbudou pouze jejich původní prajádra. Každé prajádro má podobu krásného květinového poupěte, z něhož se pak formuje Nová Bytost. A radikální proměna všech nereformovatelných „mutantů“ přirozeně probíhá právě tímto způsobem.
Malá poznámka na závěr

Nemusíte se strachovat, že by se naše planeta nepřetransformovala kvůli tomu, že miliardy a miliardy lidí stále lpí na starém a bojí se Velké Změny. Naše planeta na tom není závislá, má své „hrubohmotné pojistky“, které spolehlivě převálcují i ten nejdestruktivnější přístup člověka vůči přírodě. Celá transformace navíc probíhá tak, že nejdříve se transformují přírodní bytosti a až poté lidský svět. Člověk je v transformačním systému druhořadý, protože nenese na svých bedrech žádné energeticky důležité pilíře a nikdy mu oficiálně nebyla svěřena žádná řídící role. Člověku zde byla pouze nabídnuta určitá možnost a šance pracovat na svém osobním vývoji v souladu s přírodním řádem. Nyní je proto hlavně potřeba aktivně zabrat na svém vlastním vývoji, to ostatní už pak přijde samo.

Hodně zdaru beze zmaru přejí
Aolian a kolektiv spřátelených přírodních bytůstek všeho druhu.

Zdroj: inner-light.ning.com

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico