Zdroj: Pixabay.com

Prostě žijte, tady a teď. Zkuste věci nechat jít tak, jak potřebují, plynout. Pokud jste s partnerem duše, zkuste žít ze srdce, z té lásky, která nádherně zpřítomňuje. Vše ostatní se stane tehdy, kdy má. Vy se o to starat nemusíte. Vy musíte žít.

Doba čtení 3 min.

Cesty k sobě


Když se zamilujete takovou intenzitou jako my dva, tak první chvíle jsou náročné hlavně fyzicky:) Je to vzrušujíci poznávání toho druhého. Náruživost nás obou je dosti velká, takže když se ještě tyto dvě vášnivé energie střetnou na začátku vztahu, je to docela nářez:) A já se těším, až se vášeň fyzická, přemění ve vášeň tvořivou, což se již nyní děje.

Zdroj: Zivot-ze-srdce.webnode.cz

Je to vlastně hodně vtipné. Na začátku jsme si museli dávat pauzy každý sám doma, abychom se dali do pořádku a mohli zase být spolu. Je vtipné sledovat, jak vášeň nepolevuje, ale jen se proměňuje v jinou intenzitu, hloubku a radost.

Vnímám to jako setkání na úrovni fyzična – duše se setkaly v realitě a v těchto tělech a nyní jsou tak nadšené, že se potkaly, konečně poznaly a milují, že zkoumají, co vše to tělo umí a cítí. Můj názor je, že je radost to prostě žít tady a teď, a vnímat, jak se to každý den mění v hlubší souložití:)

Muž, i když spal někdy pár hodin denně a do práce jezdil na jednu stranu, jak říkal – zcela vyčerpán, ale zároveň naplněný životem:) Já jsem spíš vnímala to, že takhle to nemůže dlouho vydržet a řešila, jak tuto intenzitu zmírnit. Mám vedle sebe prostě velmi vitálního a silného muže, a možná mu pomáhá i kotvičník, který už delší čas pije:)

Tohle popisuji hlavně pro ty, kteří si myslí, že potkat spřízněnou duši, dvojplamen či životního partnera, nebo jak to chcete nazvat, není vždycky stejné pod nějakými tabulkami či daným průběhem. Já to spíš vnímám, že každý vztah je jiný podle toho, jakou má pár energii, úroveň poznání a tvůrčí záměr. Každý pár má jinou cestu a svůj vlastní proces.

A řekněme si popravdě, život to stejně naplánoval a připravil tak dokonale pro každého z nás, že není nutné to rozebírat a řešit, ale jen si to užívat a nést se na vlně růstu. Plynout životem – se vztahem – ve spojení a naplnění.

A věřte, že v našem případě je otázka, kdo je ten vědomý a kdo tzv. ještě neprobuzený. Někdy mám spíš pocit, že ten “guru” je tady muž. S jeho ledovým klidem, sledujícím hry, které se okolo něj odehrávají a vždy s odzbrojující odpovědí. Děkuji ti muži za školení:)

A i nevyřčené přání stačí, aby se to stalo skutečností. To je výhoda bytí ze srdce, že už víte, že život to vymyslel nejlépe právě pro vás. Tohle je sen, který žijeme nyní ve skutečnosti a ten sen právě začal… Nebo jak říká muž – žiju v pohádce!

A jak přeměnit vášnivý vztah v tvůrčí vztah? Prostě to nechat být a žít v přítomnosti.

Život už zařídil, kdy a jak se to bude dít a pokud do tohoto procesu minimálně zasahujete myslí, ale žijete naopak srdcem, tak se vztah přirozeně pomalu a postupně mění v tvůrčí…

Bez tlaku, bez kontroly, bez představ a očekávání. Prostě přirozeně jako život sám.

Autor: Život ze srdce

Zdroj: zivot-ze-srdce.webnode.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě