aneb jak nám pomáhají energie týdne od 18. 11. – 24. 11. 2019

Nepochybuji, že by někdo pochyboval o tom, že svět, celý vesmír, vesmírná tělesa a vůbec všechno, co je, že by bylo jen bezduchým uspořádáním. Nepochybuji, že by někdo pochyboval o tom, zda žijeme ve světě bez souvislostí. A přesto stále znovu a znovu vidím a slyším, že není-li hmatatelný důkaz pro nehmatatelné skutečnosti, pak je potřeba dát „ruce pryč“ od takových tvrzení, potažmo lidí. Krásné na tom všem je, že odmítání duchovních souvislostí vede každého tu a tam k hledání duchovní pomoci. A obráceně – přijetí duchovních souvislostí vede každého tu a tam k novému poznávání a posléze i poznání, že existují hmatatelné důkazy. Jako by vesmír, Bůh, měl smysl pro humor.

Tento týden jsou duchovní energie velmi silně nakloněny poznání, že naše životy se bez duchovních sil neobejdou, o čemž pravděpodobně nikdo nepochybuje, ale především máme v tomto období možnost hluboce zavnímat, že celý vesmír, veškerý svět, nejen duchovní, se neobejde bez nás. Může se to zdát překvapující, nicméně nemám na mysli jen naše fyzická těla, ale lidskou duši.

Svět, ve kterém žijeme, je neutuchající laskavou náručí pro život. Dokonce je ten svět tak laskavý, že poskytuje svou náruč bez podmínek a bez rozdílu všem, ať si jsou nebo nejsou vědomi duchovního působení. Ale řekněte sami – copak je možné a dobré jenom brát a čerpat ze zdroje, aniž by člověk sám něco daroval? No, možné to je, i když možná jen do určité míry, ale ideální by byla rovnováha, viďte? Takže není potřeba čekat, až se svět změní k dobrému nebo zharmonizuje nějak prazvláštně sám od sebe, ale můžeme jej začít obdarovávat a tím i měnit a uvádět do rovnováhy sami, hned teď.

Jak to udělat? Snadno. Ta největší snadnost a lehkost, následně i radost z udržování rovnováhy, spočívá v tom, že si člověk uvědomí duchovní souvislosti. A je to, jak říkávali Pat a Mat ve Večerníčku, když byly moje děti malé. Víc není potřeba. Není potřeba žádných obětí, fyzických darů. Tohle je největší dar člověka tomuto světu: být si vědom vlastní duše a proudění duchovních sil. Tak snadné.

Ale jak dosáhnout onoho uvědomění? Opět nic složitého: nemusíte vidět ani auru, ani duchy, ani duši, ale stačí, když jen sami v sobě připustíte, že žijete s bezpodmínečnou podporou duchovních sil a energií, že se ocitáte v jejich neustálém proudění a vlivu, že jste zahaleni moudrostí a láskou Boha, přičemž není podstatné, zda dokážete svým lidským vědomím poznat, co je to láska Boha, což asi ve svých nedokonalých tělech nedokážeme, nejsme Bozi. Stačí, když se necháte prostoupit tímto vědomím, myšlenkou, protože to je onen dar světu. Fyzickému i duchovnímu, veškerému. Tohle je tvoření rovnováhy.

Energie těchto dnů přinášejí jakoby malé „napomenutí“, že bez vědomí duchovních souvislostí (bezvědomí), bez vědomého a živého prožívání sebe ve světě, hrozí, že by člověk mohl upadnout do duševního „bezvědomí“, ve kterém by se svět zdál jen sychravou pustinou. Mráz, zima a chlad.

Tyto podzimní chladivé dny jsou silné právě v tom, aby svět pro duši člověka neodumřel, byť vypadá mrtvě, ale aby člověk s vědomou radostí, se kterou si mohl „hrát“ v předchozím týdnu, se do takového světa postavil a v něm byl – úplně jednoduše, obyčejně, s děláním běžných každodenností, ale s opakovaným připomínáním si, že každé kratičké pomyšlení na duchovní souvislosti je oním darem světu. Každé takové pomyšlení je zdrojem radosti pro veškerý duchovní svět. Každé takové pomyšlení je tvoření rovnováhy. Každé takové pomyšlení je oním vědomým vědomím. A je to. Rovnováha je zachována. Tak snadné.

P.S. Já nejsem „paní dokonalá“, takže jen přidávám poznámku, že tyto zprávy z duchovního světa jsou zprávami i pro mne. Jsme spolu všichni na jedné cestě.

Buďte šťastni.

 

© Yvell / Yvetta Ellerová
V Ostravě 21. 11. 2019, https://www.yvellerova.cz

Článek je možno šířit či kopírovat v nezměněné podobě, s aktivním uvedením autora a odkazů.

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě