Očista střev je velmi důležitou součástí detoxikace, pevného zdraví a pohody v těle. Ne každý však má chuť provádět očistu střev klystýry a tak je tu jednoduchý způsob, jak se vyčistit pomocí dvou ingrediencí velmi efektivně a zdravě.
Mnoho zdravotních obtíží může být odstraněno vyčištěním střev od hlenu, usazenin a parazitů. V průběhu 70 let života zpracují naše střeva přes 100 tun potravin a 40.000 litrů tekutiny. Toto masivní množství jídla a tekutin nakonec vede k nahromadění až 7 kilogramů toxického fekálního odpadu ve střevech, který kontaminuje naši krev a způsobuje neopravitelné škody na našem těle v podobě závažných nemocí.
Zde jsou některé společné znaky ucpaných střev usazeninami: častá zácpa cukrovka narušený metabolismus narušený sluch problémy se zrakem nadměrné nebo nedostatečné přibývání na váze onemocnění jater a ledvin problémy s pletí, vlasy a nehty artritida některé formy rakoviny Jak je vidět, jsou to i celkem běžné obtíže, kterým ze začátku nepřikládáme velkou váhu, ale po čase stejného špatného životního stylu nám mohou pěkně zavařit.
Očistu střev tedy potřebujeme všichni. Klystýr může vyčistit pouze tlusté střevo a to jen velmi malou část, zhruba 40 – 50 centimetrů. Klystýr také vyžaduje speciální podmínky, nástroj a informace pro správné provedení, kterého se hodně lidí bojí.
Nicméně je tu příjemnější naděje. Užívání 1-3 polévkových lžic lněného semínka za den, po dobu tří týdnů, může učinit skutečné zázraky! Dokáže totiž vyčistit hlen, fekální usazeniny i parazity při plném zachování střevní mikroflóry.
Tato metoda pročištění tlustého střeva poskytuje rychlou normalizaci a spalování tuků. To má několik pozitivních účinků na regulaci metabolismu tuků. Lněné semínko bude absorbovat a odstraňovat toxiny z našeho těla a snižovat hladinu cholesterolu v krvi. Indikace očisty při: zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích a střevního traktu gastritida, kolitida, žaludeční a dvanácterníkové vředy nemoci močového ústrojí, infekce, cystitida, pyelonefritida nadměrné přibírání na váze, poruchy metabolismu tuků.
Očista střev lněným semínkem místo snídaně po dobu 3 týdnů:
1. týden: 1 lžíce lněného semínka a 100 ml kefíru
2. týden: 2 lžíce lněného semínka a 100 ml kefíru
3. týden: 3 lžíce lněného semínka a 150 ml kefíru
Lněné semínko je vhodné před konzumací jemně pomlít nebo alespoň zabalit do utěrky a několikrát přejet válečkem, aby prasklo a mohlo se z něj uvolnit vše důležité. To provádějte vždy přímo před konzumací, ne dopředu, nebo takto narušená semínka mají tendenci ke žluknutí. Připravte si každé ráno čerstvou porci.
Konzumujte tuto blahodárnou směs každé ráno namísto snídaně a během dne se snažte vypít minimálně 2 litry čisté neperlivé a nechlazené vody. Ta vám pomůže odplavovat toxiny z těla a čistit tělo i mysl.
Máte-li chuť, můžete do vody přidat i trochu kvalitního medu, ten vám udělá moc dobře.
Michaela Weissová

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě