Přijďte to zjistit na Festival Evolution

Letos už podruhé budete mít možnost navštívit Festival Evolution, který je zasvěcen osobnímu rozvoji a zdravému životnímu stylu. Pokud vás zajímá hlubší smysl života nebo hledáte odpověď na otázku, která vás trápí a nevíte si s ní rady, zavítejte o víkendu 22. – 23. září na Výstaviště v Praze Holešovicích.

Kdo měl možnost festival již navštívit, tak ví, že to zde není jen o nákupech (od kvalitních potravin, ekologických prostředků, bio produktů až po přírodní kosmetiku), ale také o inspiraci a zajímavých osobnostech, které se podílejí na jeho programu. Na pěti programových pódiích se během dvou dnů vystřídá více než sto spíkrů, připraveny jsou workshopy, ale také volné lekce cvičení, meditace a kreativních aktivit. A že je z čeho vybírat…

Využijte zdarma koučinkovou zónu

Ukazuje se, že téměř 90% našich životních pádů souvisí s tím, co nám bylo říkáno doma. „Naše dětství má na nás mnohem větší vliv než si myslíme. Každá zkušenost, pohlazení, lásky, odmítnutí, nespravedlnosti, má na naše současné životy vliv. Podle prožitků v dětství si vybíráme partnery, práci, vyděláváme a nakonec i zdraví je odrazem emocí, které se nám hrnou do vědomí dnes. Rodiče jsme si pro život nevybrali, a přesto se zásadně podepsali do našich životů. Aniž by o tom věděli, naučili nás nejen mateřštinu, ale i další životní praktiky,“ říká kouč Aleš Kalina, který je autorem metody Emočních rovnic – teorie, která může změnit váš život v situacích, které by se podle vás měly vyvíjet jinak. Na festivalu si budete moci zdarma vyzkoušet jeho koučinkovou zónu.

Otestovat si můžete oblast, která hraje ve vašem životě tu nejdůležitější roli. Jedná se o oblast našeho dětství.   Každý, kdo si test udělá, má možnost si o svém výsledku zdarma promluvit s certifikovanými kouči Emočních rovnic, který s vámi celý test projde, osobně vyhodnotí a odpoví na veškeré otázky, které budete mít. Dozvědět se tak můžete odpovědi na svou nejpalčivější otázku ve vztazích, můžete ale také zjistit, proč nevyděláváte více, i když se snažíte nad své síly. Zaměstnáváte se otázkou, jak to udělat, aby vás vaše práce opět začala bavit? Či snad strádáte nemocemi, nadváhou a lékaři jsou v koncích? Pokud trpíte nízkým sebevědomím či se nemáte rádi, pojďte zjistit proč. Koučinkovou zónu najdete v Pravém křídle Průmyslového paláce.

Jaké je vaše životní poslání?

Z trochu jiného úhlu pohledu se na svůj život můžete podívat na přednáškách léčitelky českého původu, která žije ve Švýcarku Jarmily Amadey Misarové. Ta si pro Festivalu Evolution připravila témata rozvoje naší osobnosti a mysli. „Denně se lidé ptají, jaké je jejich životní poslání, podle čeho se mají rozhodovat a v co věřit. Potřebují cíl, aby mohli najít tu správnou cestu. Existuje jediný cíl: najít cestu k našemu srdci. Potom se naučíme chápat a milovat i druhé,” říká tato léčitelka, jasnovidka a numeroložka.

Těšit se ale můžete i další zajímavé přednášky, které vám nabídnou novou perspektivu a úhel pohledu na život. Opět zde zavítá německý lektor a duchovní kouč Bernard K. Pieroth, který vám poradí, jak se zbavit stresu a napětí ve vztazích s ostatními lidmi. Během jeho přednášky získáte novou perspektivu, nové nápady a několik praktických technik k otázce týkající se vztahů. Přijďte a dozvíte se, jak moc vztahy s lidmi ovlivňují váš život a jak snadno se to vše dá změnit. Gerhard vám bude také po celou sobotu k dispozici na osobní konzultace u stánku LichtWesen.
Alternativnější přístup bude zastupovat například kartářka a vědma Helen Stanku, která vás naučí pracovat s intuicí. Psychoterapeutka, konstelářka, lektorka, poradkyně a koučka Judita Peschlová prozradí, jak voní úspěch a osobní růst. Letos se bude mluvit hodně také o stresu. Fyzioterapeut Tomáš Rychnovský a psychoterapeut Milan Studnička například poradí, jak na rovnováhu těla a duše, jak odbourat napětí nebo jak překonat stres, a to nejen formou přednášky, ale i praktickými ukázkami. Terapeut Martin Bartošek zase představí cvičení Osho divine healing a OM chanting, které pomohou dosáhnout pocitu uvolnění v těle i mysli, dobít energii, zlepšit dýchání, obnovit vitalitu a podpořit činnost vnitřních orgánů.
To však jen malý výčet všeho, na co se můžete na festivalu těšit. Více informací najdete na webu www.evolution.cz. A pamatujte – Festival Evolution vám nasadí brouka do hlavy.


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě