Milí přátelé, v tomto nevšedním výkladu karet si můžete zkusit něco nového. Výklad je pro všechna znamení a zaměřuje se hlavně na vyzkoušení si toho, jak na Vás reaguje přítomný okamžik a co Vám chce sám k červnovým situacím říci. Sami si můžete hrát a zvolit si na časové ose videa přesně to místo, které Vás náhodně přitahuje. Tam je ta informace přímo pro Vás. A protože nás současná situace vede hlavně k sobě samotným, k sebelásce, je výklad zaměřen i na toto téma.

Přeji Vám příjemnou zábavu a radostné tvoření NOVÝCH ÚHLŮ POHLEDU.

Děkuji Vám za Vaši pozornost a případné komentáře. Velice si vážím každé Vaší zpětné vazby. Pokud nechcete psát přímo do komentářů, napište mi na mail:

leciveobrazky@email.cz

Štěstí přeje připraveným ( a odvážným ) a já Vám ho i touto cestou moc přeji.
Ivana Aywa Světinská

 

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě