FENG SHUI – KONZULTACE A ŠKOLENÍ

HARMONICKÝ PROSTOR * LÉČENÍ TĚLA I DUŠE * RELAXACE * SEZNÁMENÍ

Královský Feng Shui mezinárodní pobytový program je na světě! Díky vyššímu zájmu je pro vás připraven wellness hotel Lions u Prahy s velkou kapacitou jak pro ubytování, tak sálů k naší tvořivé práci v nádherném prostředí poblíž energeticky významných míst řad menhirů a megalitů – nejzáhadnějšího místa v ČR.
Zároveň na vás čeká mimořádně vstřícné, klidné prostředí a přístup, kde můžete v bezpečí načerpat novou sílu, přehodnotit své postoje, vyčistit podvědomí a naučit se tvořit harmonický prostor a život podporující všechny oblasti. Program se skládá ze čtyř seminářů navazujících volně na sebe jednou za tři měsíce. Přitom je každý díl otevřený pro nově příchozí zájemce o dané téma. Zajímavostí je, že se můžete zúčastnit celodenního sobotního prožitkového programu: očistné procesy, meditace, transformační muzikoterapie, intuitivní tanec a sdílení.

Absolventi celé pobytové akademie Feng Shui obdrží certifikát v českém, nebo anglickém jazyce. Program v anglickém jazyce máme uveden v anglické verzi našich web. stránek.

Rezervujte si svá místa včas. Bližší informace obdrží účastníci po rezervaci.

Těšíme se na setkání, Iva Matyášová se skvělým týmem Feng Shui 🙂


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png