Isis – v souladu s božskou složkou

datum 14. 6. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Umění vlastního bytí. Ne podle vzorců, ne podle návodů, podle každé jedinečné bytosti spojené s univerzálním Zdrojem. Tato energie se manifestuje skrze naše srdce a přirozeně otevírá i druhé. Takový člověk léčí již vlastní přítomností.

Doba čtení 2 min.

Cesty k sobě


Channeling 27. 5. 2020

Přicházím předat vědění, které je potřeba sdílet s ostatními lidmi. Jedná se o informace staré mnoho tisíc let, které zůstávaly nevyužité a které je nyní potřeba žít.

Je to posvátná magie propojení těla, srdce, duše a všeho, co nás obklopuje. Je to jednota ve svém božském pojetí, sounáležitost se všemi cítícími bytostmi, spočívání ve svém středu, pokoj, láska, harmonie a soucit.

Je to láska ve své božské podobě, která přichází se světlem a s otevřeným srdcem. Přichází s uměním krásy a s otevřeností těla, s jemností, měkkostí a ladností, s naladěním do láskyplné, jemné energie planety Země. Přichází, protože je nyní čas.

Je to umění žít v souladu se sebou, umění sdílet to nejlepší ze sebe s ostatními, umění otevírat srdce druhých. Pradávná moudrost, které je nyní potřeba.

Cokoliv děláme ze srdce, dokáže se dotknout samé podstaty ostatních bytostí, promlouvá k jejich esenci a má možnost měnit jejich životy, jejich nastavení, otevírat jejich duši, vědomí a mazat jejich staré vzorce.

Je to transformace přicházející skrze tělo, skrze umění vlastního bytí, skrze respekt k sobě samému, skrze otevřenost a ochotu nechat do sebe vstoupit energii druhých, splynout s nimi a vytvořit kompatibilitu, ve které neexistuje žádný vnitřní konflikt, žádný konflikt protikladů, protože všechno je jedno a vytváří to božskou harmonii a jednotu.

Toto je učení, které je potřeba nyní na Zemi šířit, sdílet a žít a probudit v každé buňce vašeho těla. Žít s radostí, s otevřeností, s hlubokým propojením, s emocionální svobodou, ve světle a v lásce.

Je to umění jednoty, posvátného spojení, kdy víme, že to, co vytvoříme společně může transcendovat naše limity, omezení, iluze a otevřít nám brány k věčnému vědění, k nikdy nekončící extázi a k pocitu, že se vyskytujeme na všech místech současně a máme přístup ke všemu vědění, které zde odjakživa je.

Tato moudrost se ukrývá ve vašich tělech, je potřeba ji pouze aktivovat, s láskou, s péčí, s jemností, něžností, otevřeností, bez posuzování a s velkou citlivostí.

Pomoc spočívá v navazování vztahů, v otevření se druhým, v nechání jim nahlédnout do svého nitra, v pozvánce ke společnému tanci, ve společném splynutí a ve vytvoření nové reality, která přesahuje hranice běžného chápání a umožňuje tvořit společně na základě rozšířených smyslů a ze samé podstaty esence vaší bytosti.

Je to extáze v každodenním životě, žití s radostí, s láskou a s vděčností přesahující všechny vaše obyčejné představy.

Toho lze dosáhnout jedině aktivováním posvátného ženství a aplikováním do každodenního života.

Bohyně Isis, mocná bohyně Matka, vládkyně vesmíru a léčitelka.

Autorka: Tereza Hanusová

Zdroj: www.terezahanusova.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico