Originál publikoval Untwine 29.1.2018

K přechodu Isis Astara na druhou stranu chci poznamenat několik slov.

Navždy budu vděčný za její ukotvování posvátných ženských energií na této planetě, v době, kdy to bylo tolik potřeba. Nebyla veřejnosti tolik známá, ale její práce a vliv měl obrovský životodárný dopad na tuto planetu. To, čím se mi vryla do paměti nejvíce, bylo míra jejího odhodlání, které projevovala (a nepochybně stále na druhé straně projevuje) pro ukotvování energií Bohyně na této planetě. Pro ní to nebyla zábava na nedělní odpoledne, nebo něco, čím získá osobní moc nad jinými, nebo uznání a souhlas. Byl to její posvátný úkol, uvést věci zpět do rovnováhy, pro osvobození této planety a všech vnímajících bytostí. Inspirovala mě a nespočet ostatních. Pracovala tak mnoho pro ukotvování energií Bohyně do planetární energetické mřížky a pomáhala stabilizovat a harmonizovat situace.

Tedy chci učinit tuto výzvu, připomenout, nám všem, a zejména dalším ženám a kněžkám, že tento Posvátný Ženský Plamen potřebujeme během současné kritické doby na Zemi udržovat. Končí jeden ohromný kosmický cyklus a začíná další. Významné změny se dostaví bez ohledu na cokoliv. Čím více se přibližujeme k Průlomu, tím více bude vše stlačené, natlakované, intenzivní a rozpolcené. Energie Bohyně je a bude naprosto nezastupitelná v tom udržet situaci stabilní.

Potřebujeme přestat kritizovat, přestat projektovat napětí a negativní vnímání do jiných a do sebe. Potřebujeme být k ostatním i k sobě jemnými. Projevovat Milost. Propojit se se svojí Duší, svojí Já Jsem Přítomností a Já Jsem Silou. Uvědomte si, že Já Jsem vždy veškerou Energií Bohyně, kterou potřebuji. Uvědomte si, že Já Jsem vždy tou Boží Láskou, kterou potřebuji. Podporujte jeden druhého. Vyzařujte a představujte si všude, tento světle růžový Paprsek Kosmické Lásky. Napojte se a povolejte všechny Bohyně, Isis, Taru, Durgu, Quan Yin, atd.

Isis vždy během Cobrových konferencích zpívala tuto píseň:

Jsme Jeden
Ty jsi ve mě
Každý krok, který udělám, jsi tam
Každý dech, který dýchám sdílíme,
Jsme Jeden

Pojďme si udržet to odhodlání, a ponechat tento plamen živý.

Bez ohledu na cokoliv, my to dotáhneme, do konečného Vítězství Světla. Je to přirozenost života.  Opět všichni budeme znovu společně žít, po Osvobození Země, společně žít v Jednotě, jako andělské bytosti Lásky a Světla. Mezitím zůstaneme ve spojení v síti Světla.

S láskou

Untwine.

Připojte se k naší FB skupině:
Prosíme sdílejte odkaz na tento blog:

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě