Intuitivní astrologie: Úplněk ve znamení Vah – Březen 2021

datum 27. 3. 2021
Zdroj: Pixabay.com
Úplněk ve znamení Vah 28. a 29. března v sobě nese několik krásných, vysoce výkonných energií pro uzdravení, ochranu a harmonii.
Venuše, Chiron a Slunce, ti všichni budou v době tohoto Úplňku ve Vahách zarovnáni. Měsíc také vytvoří dokonalou trojúhelníkovou konfiguraci jak pro Saturn, tak pro Mars, známou jako Grand Trine. Kromě toho bude tento Úplněk pěkný a blízko Zemi, ne úplně superměsíc, ale má k němu docela blízko!
To vše dohromady dělá z březnového Úplňku událost silných energií a je pravděpodobné, že dokážeme pocítit její vibrace, které budou procházet naším tělem.
Úplňky jsou vždy časem vydání (vypuštění), a protože se jedná o první Úplněk od začátku rovnodennosti a astrologického nového roku, můžeme se ocitnout v přirozené očistě a vyčištění minulosti.
Začala nová kapitola, nové kolo zvěrokruhu a tento Úplněk nás podporuje, abychom se vzdali všeho, co již nepotřebujeme nést, a vytvořili tak prostor pro rozvinutí nových energií.
Když jsme v březnu 2020 poprvé zahájili tento cyklus zvěrokruhu, svět byl na jiném místě. Všichni jsme se změnili. Všichni jsme se vyvinuli a dospěli.
Všichni jsme měli nové zkušenosti, které nás formovaly a pohnuly námi, a tento Úplněk je naší příležitostí uznat a uvolnit vše, co už s námi být nemusí.
Energie znamení Vah tohoto Úplňku nás také podporuje při hledání rovnováhy mezi starým stavem toho, co kdysi bylo, a novým stavem toho, co by mohlo být, milostí a rozlišovací schopností, která je nutná k udržení nebo uvolnění.
Přítomnost Chirona a Venuše spolu se Sluncem také obarví energii tohoto Úplňku.
Chiron je asteroid známý jako zraněný léčitel. Představuje rány, se kterými do tohoto života přicházíme, a rány, které po cestě zdědíme.
Tyto rány nejsou takového typu, že by jen tak prošly, ale jsou to ty, které jsou navždy zašité do struktury naší cesty.
I když nás tyto rány zraňují, slouží také k tomu, abychom se stali celými, a lze je považovat za klíčovou součást naší cesty duše.
Právě tyto rány nám dávají soucit, sílu a moudrost povznést se do nové moci a do pravdivější a autentičtější verze nás samých.
Díky překonání těchto ran, jsme schopni uzdravit a inspirovat nejen sebe, ale i ty kolem nás.
Chiron je v současné době v Beranu a připomíná nám, že není čas lízat si naše rány, ale spíše jim umožnit sloužit jako palivo, které nám pomůže povstat do našeho vnitřního válečníka.
Přítomnost Venuše v tomto uspořádání planet také změkčuje energii a připomíná nám, že k našemu vzestupu může dojít v našem vlastním čase, vlastním způsobem a z místa lásky.
Tato kombinace energie je měkká a citlivá a umožňuje nám otevřít se pravdě o tom, kdo jsme. Jsme dokonalí, přesně takový, jací jsme; zasloužíme si být přijati tak, jak jsme.
Jsme celiství, krásní a dokonalí, právě teď jak jsme.
Druhou kosmickou konfigurací, která oslabí tento Úplněk ve Vahách, je zarovnání Grand Trine mezi Měsícem, Marsem a Saturnem.
Tito tři vytvoří dokonalý trojúhelník, o kterém se říká, že přináší ochranu, harmonii a lehkost.
Grand Trine je považována za pozitivní znamení, kde věci plynou snadným a plynulým směrem.
Mars i Saturn mohou být intenzivními planetami, se kterými můžeme pracovat, ale v této formaci nám nabízejí motivaci, odhodlání, dlouhověkost a sílu vůle zvládnout jakékoli potíže.
Tato Grand Trine Úplňku je znamením, že jakékoli potíže nebo boje, kterým v současnosti čelíme, brzy pominou, zvláště pokud přijmeme pozitivní akci, použijeme svoji vnitřní sílu a zdroj moudrosti těch, kteří přišli před námi.
Grand Trines plynou s minimálním úsilím, takže pokud v tuto chvíli hledáte řešení, vězte, že je pravděpodobné, že vznikne spíše z místa lehkosti a přirozenosti, než z místa boje.
Kombinace Marsu, Saturnu a Měsíce také naznačuje odměny po tvrdé práci. Vaše úsilí bude pravděpodobně odměněno a možná zjistíte, že projekty a cíle, na kterých jste pracovali, budují a kvetou v novou plnost.
Úplňky také představují body sklizně a dokončení, takže se můžete ocitnout na konci dlouhé cesty, na které jste tvrdě pracovali.
Představte si tento březnový Úplněk jako bod promoce a čas k oslavě všeho, čeho jste dosáhli a čím jste se stali.
Sdíleno ve víře, že nově příchozí energie a sluneční paprsky, rozpustí vše nepotřebné a zastaralé,
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico