INTUITIVNÍ ASTROLOGIE: SUPERÚPLNĚK VE ŠTÍRU, DUBEN 2021

datum 26. 4. 2021
Zdroj: Pixabay.com
Superúplněk ve Štíru rozzáří noční oblohu ve dnech 26. – 27. Dubna.
Superúplněk nastává, když se Měsíc pěkně přiblíží k Zemi. Díky tomu se Měsíc na obloze nejen zdá větší a jasnější, ale také se zvyšuje jeho magnetická účinnost.
Úplňky mají způsob, jak z nás vytáhnout věci. Jejich kouzlem je, že mohou vynášet věci na povrch, odkrývat skryté rány a míchat emoce, o kterých jsme ani nevěděli, že je máme. Z tohoto důvodu lze úplňky považovat za výkonné portály pro práci s vypouštěním starého a nepotřebného.
Co si přejete pustit? Co si přejete ze svého života odstranit? Jak toužíte po svobodě?
Tento úplněk je čas, kdy se můžeme cítit přirozeně přitahováni k uvolnění a osvobození se od věcí, které již neslouží naší nejvyšší cestě.
Když tento úplněk připadá na vodní znamení Štíra a Měsíc je ovládán vodním živlem, můžeme se také cítit mimořádně citliví a v kontaktu s našimi vyššími smysly. Naše intuice k nám může jasněji promluvit nebo pro nás může být snazší zachytit energie lidí kolem nás.
Naše zvýšené smysly mohou být vodítkem a mohou nám pomoci cestovat do hlubšího stavu vědomí a porozumění. Naše intuice je cenná supervelmoc a v tuto úplňkovou noc k ní bude snazší přístup.
Energie Štíra přítomné při tomto úplňku také naznačují, že to, co jsme povoláni uvolnit a pustit, může mít psychickou nebo energetickou povahu.
Sbíráme energie kolem nás, ať si to uvědomujeme nebo ne, a někdy se nás tyto energie mohou držet. Vyčištěním našeho energetického těla se můžeme vrátit do stavu celistvosti a rovnováhy. Můžeme zajistit, aby byla naše energie autentická ve vztahu k tomu, kým skutečně jsme.
Pod vlivnou silou tohoto úplňku si určitě udělejte čas a energicky očistěte své tělo, ať už je to koupáním, prací s krystaly nebo spalováním posvátných bylin.
Další postupy, jako je akupunktura, reiki, pranické a zvukové léčení, koupele, mohou být také velmi prospěšné pro odstranění stagnující energie z těla.
Nastavením záměru očistit a uvolnit veškerou energii, kterou již nepotřebujete, můžete proniknout do silných očistných sil, které tento úplněk přináší.
Tento citlivý Úplněk podporuje nejen psychické očištění a uvolnění, ale také obsahuje určitou energii osvícení a probuzení.
Mohou být odhalena tajemství nebo mohou na povrch pod vlivem tohoto úplňku vyjít nové informace. Může se také stát, že se ohlédneme zpět za posledních několik měsíců a obdržíme jasnější pohled na některá z našich rozhodnutí.
Energii Štíra ovládá Pluto a jen den po tomto úplňku vstupuje Pluto do podsvětí kvůli každoročnímu retrográdnímu pohybu.
Pluto, posunující se do retrográdní fáze krátce po úplňku naznačuje, že vše, co jsme vedeni nechat odejít, by se mohlo vázat až zpět do října loňského roku.
Události z této doby se mohou znovu objevit, nebo se může stát, že budeme muset vyčistit veškerá psychická nebo emocionální zavazadla (náklady), která jsme od této doby zdědili.
Pluto je planeta smrti a znovuzrození, takže mějte na paměti, že vše, co odpadlo, nebylo ztraceno. Prostě to prochází transformací a můžete začít vidět známky znovuzrození pod tímto úplňkem ve Štíru.
Uran, planeta probuzení a překvapení, je také velmi aktivní při tomto úplňku.
Přítomnost Uranu naznačuje, že nás něco může zaskočit, nebo můžeme zažít náhlou změnu událostí. Celý týden před úplňkem ve skutečnosti nabízí část této nevyzpytatelné uranské energie, takže je velká šance, že se můžeme cítit trochu zmateně, než Měsíc rozkvete do plnosti.
Pokud se cítíte rozptýleni, zůstaňte při zemi a procvičujte si péči o sebe. Uvědomte si, že cokoli ve vás vyvolává neklid, může také sloužit jako vodítko k tomu, do čeho se musíte ponořit hlouběji.
Někdy, když vznikne rozrušená nebo úzkostná energie, chceme ji odtlačit. Ale to, co se nám energie Štíra snaží ukázat a naučit, je, že někdy je to jediná cesta ven. Místo toho, abychom se snažili bruslit na povrchu, tak se ponoříme a dovolíme si prozkoumat vše, co najdeme, bez ohledu na to, jak nepříjemné to může být.
Obvykle, jakmile se vzpamatujeme a odevzdáme se, veškerá nepříjemná energie, kterou pociťujeme, brzy přejde a zůstane nám nová moudrost, hlubší porozumění, větší soucit a větší pochopení celku.
Ve schopnosti učit se být přítomen (a) v nepohodlných emocích, které nám v životě přicházejí do cesty, se nachází velká síla. Takže i když je péče o sebe v této energii úplňku tak důležitá, věnujte si příležitost ponořit se do jakéhokoli chaosu, pokud máte pocit, že vás to volá.
Celkově Superúplněk ve Štíru přináší svůj podíl na intenzitě a citlivosti, ale také zlatou příležitost k uvolnění, zejména na energetické úrovni.
Dalším úplňkem, který zažijeme, bude 26. května silné Zatmění Krvavého Úplňku.
Sdíleno v soucitných a milujících energiích porozumění, které přináší La Luna ve znamení Štíra,
Mikai.
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico