INGRID AUER - NEWSLETTER SRPEN 2014

datum 18. 8. 2014
Milé zákaznice, milé přítelkyně, milé obchodní partnerky!
Již několik dní pracuji na nové knize s názvem „Spirituální pedagogika“ a ačkoli jsem k tomuto tématu v posledním roce společně s Beatou Gliedt vypracovala několik konceptů, stále dostávám ze světa andělů nové podněty. Nebude to již dlouho trvat a začne nový školní rok. A tak vám dnes předávám odpovídající zprávu z duchovního světa: „Buďte pozdraveni, jsem Aurora! Vy lidé na svět přicházíte jako spirituální bytosti a přinášíte si s sebou do tohoto života velmi mnoho vnitřní moudrosti. A co se pak stane? Později jsou do vás ve škole vtlačovány převážně intelektuální zaměřené učební látky a znalosti. Jsou to energie, které ne vždy odpovídají vám a vaší struktuře duše, protože se k vám nehodí a někdy vás více omezují než jsou prospěšné. A přesto své děti do těchto učebních a myšlenkových schémat a vzorů nutíte.
Víme, že jen málo z vás je schopno posílat děti do soukromých nebo alternativních škol, ačkoli si to mnoho z vás přeje. Ale co se může stát a skutečně se pak změnit, když si VY dospělí ponecháváte svůj stávající postoj k tématu učení? Učení je ve vašich myslích stále ještě spojeno s výkonem a pravdpodobně tím na první pohled můžete podpořit situace ve svém osobním životě. Protože: Kdo něco vykonává, zaslouží si více peněz. Kdo něco vykonává, odpovídá společenskému řádu. Kdo něco vykonává, dosahuje uznání a respektu a tím získává určitý status. Kdo něco vykonává …
My, Nanebevzatí Mistři, velmi dobře víme o tom, že se člověk neumí odrazit z místa, když je znuděný, protože i my sami jsme kdysi jako lidé prošli četnými zkušenostmi na Zemi. Ale o co bych vás chtěla dnes požádat je: Přemýšlejte ještě jednou nad tématem výkonů! Jaký je vlastně váš aktuální výkon? Jak moc jste díky němu šťastní vy a vaše děti? Můžete ho nově definovat?
Děti Nové doby – vaše děti a děti dětí – s sebou přináší do života jiné hodnoty, než jaké jste nesli vy. Provokují vás, zatímco se brání platným učebním a výkonnostním principům. Nazýváte je pak „nepřizpůsobivé“ nebo dokonce „výtržníky, kteří narušují svým chováním klid“. Jak byste popsali vedení vaší společnosti? Nechová se také výtržnicky?
Abych se ještě jednou vrátila k nadcházejícímu školnímu roku: Není na čase naučit se rozpoznat to, jaký je obsah učiva starý, bezcenný balast a co vaše děti opravdu posune dál?
Nestůjte příliš pevně na tradičných znalostech a podpoře jejich intelektu, protože především nesmí být opomíjena moudrost srdce. Ta samotná bude tím, co přežije lidskou rasu! Vaše děti ji do tohoto života přinesly v obrovské hojnosti. Myslete na to při hodnocení výkonnosti ve škole!“
Mnoho lásky vám přeje Ingrid Auer

 

 

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico