Virus, jako každý živý organizmus, je program (informace) a energie. Napojit se na hostitele může tehdy, pokud k tomu má odpovídající frekvenční podmínky. Vysokovibrační osoby neumožňují nemocem, tedy ani koronaviru, aby se k nim dostal. Ti jsou mimo jakékoli nebezpečí, jejich energetické pole parazitní viry odpuzuje.

Je však mnoho lidí, jejichž vibrace pro přijetí nositele onemocnění jsou příznivé (a je to většina). Jsou to ti, kteří mají velmi nízké vibrace svého organizmu. Ti k sobě virus přitáhnou stejně, jako správně naladěný televizor příslušný program.

Nabídl jsem pomoc s léčením koronaviru státnímu zdravotnictví jako léčitel. Jsem schopen každému aktivovat jeho vlastní imunitní systém, propojit epigenetiku s genetikou, aby se vyloučily vlastní antiimunitní aktivity a člověk se vyléčí prostřednictvím vlastní, inteligentní, vnitřní léčebné schopnosti.

Protože jsem nenalezl odezvu, nabízím individuálně každému pozitivně testovanému na koronavirus dálkové léčení (napojení na vlastní léčebné schopnosti) a to zcela zdarma. Předpokládám, že správně fungující organismus člověka, pokud se již nakazil, je schopen se s virem vypořádat do týdne.

Jak se přihlásit?

  • pošlete email na prevencechorob@gmail.com

  • do předmětu napište „covid 19“ nebo „covid 19 – JIP“, pokud jste ve zdravotnickém zařízení na přístrojích

  • do textu uveďte: Jméno, příjmení, věk, místo bydliště (abych se mohl na Vás naladit)

I když to nevypadá, z hlediska klasických představ léčení, věrohodně, stačí to k tomu, aby Váš epigenetický kód mohl být propojen s genetikou a imunitním systémem a ten začal pracovat ve Váš prospěch (stačí na to několik minut). Ten, kdo již onemocněl a má těžký průběh, potřebuje doplňovat energii, kterou běžně člověk získává spánkem či meditací… Pro takově případy je třeba až hodinu a opakovat 3x, aby se organismus vzchopil. Proto připsání v předmětu JIP, prosím, aby to bylo použito v opravdu vážných případech, aby se na každého, kdo je již infikován, dostalo.

Pokud zájem přesáhne mou kapacitu, přepošlu část zájemců o vyléčení kolegům provádějícím rekonektivní léčení, kteří rovněž se rozhodli pracovat na dálku zdarma.

Pokud se nakažený koronavirem nemůže sám přihlásit, mohou tak učinit příbuzní za předpokladu, že nemocný s tím souhlasí.

Každému, po uskutečněném léčení, zkopíruji o tom informaci do odpovědi. Na individuální konzultace zřejmě nebudu mít sil (kromě vážných případů). To musíme ponechat až po ukončení epidemie.

Na komunikaci na webu nebudu moci reagovat. Využívejte jen výše uvedený mail podle pokynů (prevencechorob@gmail.com) a při poruše či výpadku záložní mail: prevencechorob@email.cz

Dr.Vladimír Koliandr

www.jakseuzdravit.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě