Ilona Grimová – Regina: Předpověď měsíc listopad 2020 – přijde zlepšení

datum 1. 11. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Ač se setkávám s tím, že klienti i mí žáci chodí vyděšení z předpovědí některých známých tváři z řad astrologů a astroložek, jak bude vše hrozné, děsivé a jak bude vše špatně. Ne, nebude, můj názor je opačný. Pravda, nebude to hned, nějakou chvíli to potrvá, ale dočkáme se. Jak praví jedno známé přísloví: „dočkej času, jako husa klasu” anebo „trpělivost růže přináší“. Ti, co mě znají, ví, že od samého začátku mám na to jasný názor, který jsem nezměnila a jsem ráda, že stále více a více lidí už začíná otevírat oči a vidět, že není vše tak, jak je nám médii předkládáno.

Zdroj: Pixabay.com

Přesto všechno: ještě stále nejsou lidé dost naštvaní, což časem přijde, počítám koncem roku, před Vánocemi. Tam to totiž bude gradovat, tam přijde vrchol napětí a pomyslný hnijící vřed praskne a stejně jako na kůži se paradoxně „uleví“. Vánoční napětí, zákazy, příkazy a nějaká maličkost, která bude nařízena shora totiž naštve i ty, co nyní tak radostně tleskají a věří slepě určitým lidem, číslům a statistikám. Ani naši vládní nemají přízeň hvězd nikterak slibně zaručenöu, spíše naopak, vše, třem představitelům se to začne pomalu ztrácet pevná půda pod nohama, u jednoho do konce roku, u dalšího kolem února a března roku dalšího.

Podtrženo, sečteno: nejnáročnější měsíc říjen je již pomalu na ústupu, což je fajn. Slunce se přesunulo do Štíra, kde bude po celý měsíc a vzhledem k tomu, že všichni představitelé našeho státu mají Lunu ve Štíru, kdy jeden je dokonce Štír s ascendentem ve Štíru (a propó, Bill Gates je také Štír…), tak to bude velmi zajímavé ve smyslu velkých třecích ploch, a to v obecné rovině. Ke konci října, poslední týden budou lidé opět optimističtější, a to po téměř celý listopad. Abychom však neusnuli na vavřínech, přijde pak další stopka, další ťafka, podpásovka, další zastrašování. Ke konci roku se lidé začnou bouřit, což započne prvními vlaštovkami již v polovině listopadu, kdy se poté, později slétne celý houf vlaštovek, a ty nebude tak snadné rozehnat…

Leden a únor budou napěťové, ale jinak jak nyní, o něco lepší ve smyslu naděje lepších zítřků. Než si to všechno sedne a budeme konečně v jakési pohodě a klidu, to si počkáme do jara, do března a dubna. Avšak bude to stát za to, v dobrém slova smyslu. Tedy vydržte, až se naštve více a více lidí, což přijde, pak se to prolomí, zatím je nás těch, co víme, o co tady skutečně jde jen polovina, potřebujeme převahu, více lidí, kteří slepě nevěří a používají mozek a rozum. Tedy: bude lépe, je třeba vydržať, pionýři 😊.

Autor: Ilona Grimová – Regina, poradkyně osobního rozvoje, profesionální astroložka, numeroložka, grafoložka a kartářka
Zdroj: https://www.facebook.com/…75/

Zdroj: vehvezdach.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico