Hvězdná semínka

datum 16. 11. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Hvězdná semínka jsou bytosti, které uslyšely volání ze Země od rady, která dohlíží na tuto planetu. Jsou zde, aby zastavili nižší vědomí, aby nezničilo samo sebe i celé jeho stvoření.

Toto vědomí bylo vytvořeno chamtivostí, chtíčem, mocí a kontrolou. Na konci tohoto vědomí 3. dimenze bylo získáno mnoho lekcí. Současná hvězdná semínka na Zemi, vložila sama sebe do velkých příběhů vyprávěných Bohy Země z minulosti.

Země není taková, jak si myslíme. Je to konstrukce zrcadlového obrazu jejího vědomí. Pamatujte, jak jsem již zmínil ve svých minulých příspěvcích, když sem byla nasazena lidská rasa, byli jsme stvořeni, abychom prosperovali v radosti a žili jako velmi vysoké vibrační bytosti, se schopnostmi přesahujícími toto vědomí 3. dimenze.

Když se vědomí Země propadlo ve vibraci, proměnilo se v zrcadlo sebe sama, naší současné reality ... Matrixu. Ti, kdo vytvořili PÁD vědomí, se nyní učí, proč tyto velmi důležité univerzální zákony nelze porušit.

Zjišťujeme, jak důležité je skutečně udržovat vše v rovnováze. Příroda se vždy napraví, příroda se vždy vyrovná a příroda vždy vyhraje.

Všechno se odehrává v cyklech, každý cyklus má začátek a konec a lidstvo zjišťuje, že jsme na konci velkého cyklu. Zjišťujeme také, že jsme všechno udělali velmi tvrdě.

Toto vědomí bylo třeba vyčistit od úplného dna až nahoru, to je mise hvězdných semínek. Jsou tu, aby pozvedli základnu. Hvězdná semínka mají specifické poslání a probouzejí se ve vlnách. Aktivují se poslední z kódů DNA a každé hvězdné semínko, všechny podle svého jedinečného designu, bylo spuštěno.

Proroctví této doby sepsaly bytosti, které se dobrovolně ponořily, nahlédly do budoucnosti a zdokumentovaly to, co viděly, aby probuzení v naší době věděli, že si vyberou něco jiného, ​​aby byla naše časová osa žádanější.

Hvězdná semínka se účastní setkání na Zemi i mimo planetu, aby diskutovali o obtížnostech i úspěchu. Hvězdná semínka jsou kanálem mezi touto těžkou pozemskou rovinou a vyššími říšemi. Stroj na reinkarnaci byl zničen a mnoho hvězdných semínek velmi dobře ví, že se nevrátí, takže si dávají záležet udělat vše správně a dotáhnout tuto věc do konce. Je pravděpodobné, že si hodně duší po tak dlouho strávené době na Zemi, vybere návrat na svoji domovskou frekvenci původu. Sledujeme tento kolaps 3-D Matrixu.

Lidstvo se ocitá na konci cyklu kontroly a dostává se mu povědomí o psychopatech, kteří slouží pouze sami sobě. Pro oba je velmi těžké existovat společně, proto naše současná chaotická situace.

Hvězdná semínka žijí v tomto světě, ale nepochází z něj a mají tak velkou zátěž na zaplacení. V letech 2011 až 2012 došlo díky CERNu k obrovskému ústupu. To znamená, že když by hvězdná semínka cestovaly do budoucnosti, nakonec by se vrátily do té doby, než CERN nastavil lidstvo na paralelní realitu.

CERN to udělal, protože jsme v roce 2012 vstupovali do nejtěžší a nejhustší části fotonového pásu a věděli, že jsou zde všechny kódy k aktivaci naši DNA, která by probudila populaci a pomohla tak postoupit lidstvu skrze tuto 3D matici. Ale všichni hráči jsou tady a dveře jsou připraveny k otevření.

ZDROJ: Teri Wade

Sdíleno v kosmickém vědomí jednoty a šíření energie chvály života,

Mikai. https://www.facebook.com/hrejivaabezpecnanarucvesmiru

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě