Stává se to jen jednou za rok kdy se hvězdná brána 11:11 otevírá výše vzestoupeným sférám v galaktickém středu. 11. listopadu zažijeme neobvyklý okamžik intenzivní čistoty našeho vlastního božství.
Kolikrát jste se podívali na hodiny, na hodinky nebo počítač a viděli na obrazovace 11:11? Toto je znamení vzestupné aktivity ve vaší lidké evoluci. 11:11 je posvátný kód vzestupu, který aktivuje nervovou síť a mozek k otevření se vyšším dimenzím Ducha.
V numerologii představuje číslo 11 Mistrovskou úroveň. Pokud se vás dotkne kód vzestupu 11:11, probouzíte se k Mistrovi Světla kterým jste. Vstupujete do období, které osvětlí nejen mistrovství vašeho Božského Já, ale také jakékoliv stíny podvědomého já, které potřebuje léčit právě nyní.
Během vzestupné brány 11:11 se otevírá posvátný portál do ráje vytvářející most mezi umírajícím světem duality a harmonicky vibrujícím světem 5D.
V pradávné mytologii představuje posvátná geometrie 11:11 mužský a ženský okruh napojený v nekonečné spojení v kosmickém vzestupném plánu.
11:11 je geneticky zakódováno v naší neaktivní “odpadové” DNA ke spirituálnímu probuzení. Numerologická řada 11:11 také představuje portál mezi třetí a pátou dimenzí.
Jak se vyladíte na planetární posun do vyšších frekvencí, vaše mysl může vstoupit do vyšších sfér světelné komunikace a vesmírného vědění.
Během 11.listopadu vstoupíme do hvězdné brány 11:11 a potkáme vzestoupené sebe samé z budoucnosti.
Dalším přínosem vzestupné brány 11:11 je finální kolaps polarizovaných sil, který se rozvlní skrze planetární pole. Ti z prvních vln vstoupí do pole páté dimenze a stanou se křišťálovými pilíři světla. Probuzené duše se stanou správci nové země a vědomí jednoty.
Přijměte návrat Božské Ženské aktivace záměru a plánu duše který je v souladu s pěti-dimenzionální novou Zemí.
Stále se navyšující vlny fotonových částic plynoucích z Velkého Centrálního Slunce přináší nové uvědomění, které dříve nebylo přítomno. Přichází v tichých momentech klidu – v pauzách našeho dechu a navazujícím rytmu tlukotu našeho srdce. A v tomto nehybném bodě jedinečnosti v našem středovém jádru, brána 11:11 vytváří most mezi rozpadajícím se světem polarit a nově utvářející se pěti-dimezionální novou Zemí.
Meg Benedicte
Newearthcentral.com
Tento článek lze šířit nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením autora a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu, www.martinachristova.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png