Horoskopy na září 2021

datum 23. 8. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Aktuální pohyby a vliv planet v září 2021 pro jednotlivá znamení

Slunce se pohybuje Pannou. V Panně bude působit až do 22/09/2021. Ve 21,20 hodin vstoupí Slunce do znamení Vah.

Zajímavost:
Černá Luna se pohybuje Blížencem spolu s planetkou Ceres a karmickým uzlem. Dějí se osudové situace, které nám dají zabrat. Vesmír poukazuje odkud a kam směřovat.

Tento rok se rodí děti, jejichž duše přilétla z jiných světů. Přináší rozvoj komunikace a vědění na planetu Zemi.

Novoluní v Panně nastane 07/09/2021 02,51 hod. Novoluní je důležité pro znamení Panny.  Ostatním znamením ukáže cestu ke zdraví, k nové spolupráci. Přinese mnoho povinností.

Úplněk v Rybách nastane 21/09/2021 01,54 hod. Úplněk je důležitý pro znamení Ryb. Ostatním přinese velké emoce, ukřivděnost, zklamání a klam. Tajnosti a tajemství. Duchovní posun a probuzení do reality. Touhy a snění. Depresivní pocity, bezmoc. Záleží na tom, co si vpustíte do života.

Mars se pohybuje ve znamení Panny, kde bude působit do 15/09/2021, poté se přesune do Vah.

Saturn ve Vodnáři bude působit tři roky.

Venuše se pohybuje znamení Vah. 10/09/2021 vstoupí do Štíra, kde bude působit až do 07/10/2021

Merkur se pohybuje znamením Vah. 27/09/2021 se otočí a nabere zpětný chod. Couvat bude do 18/10/2021. Doporučuji nic nepodepisovat, neřešit nic nového. Naopak dořešit již otevřené situace, které čekají na dořešení. Vše bude jinak jako v pohádce o Pyšné princezně: Odvolávám, co jsem odvolalslibujico jsem slíbil.“

Jupiter se vrátil zpět do Vodnáře. Zde bude působit do druhé poloviny prosince 2021. Jupiter začal couvat koncem června. V retrográdní fázi bude do 18/10/2021. Poté co se Jupiter otočí, konečně opět nalezneme štěstí. Budeme se moci opřít o Dobroděje a jeho přízeň.

Beran

Novoluní v Panně nastane 07/09/2021
Novoluní přinese téma zdraví a zdravého životního stylu. Berani by měli navštívit lékaře jako prevenci. Novoluní přináší mnoho práce, povinností a starostí. Otevírá novou spolupráci, spolupracovníky či kolegy.

Úplněk v Rybách nastane 21/09/2021
Úplněk Berany přivede do emocí, které mohou bolet. Vzpomínky, minulost, zasnění a otevření intuice. Někdo je může zklamat. Mohou se cítit podvedeni, sami, v izolaci od okolního světa. Doporučuji do ničeho se nezaplétat, nenechat se zatáhnout do intrik a podlostí, zejména ve vztazích. Vrací se jim zpět někdo z minulosti. Bývalá láska, partner, přítel apod. Vztahové záležitosti dořeší až se svým úplňkem, a to 20/10/2021.

Oblast, kterou Mars Beranům aktivuje, je založená na intimnosti mezi dvěma lidmi v partnerském vztahu. Energie Marta je o prosazování sebe samých, což občas přinese nepřátelské vztahy. Mohou trpět i intimní vztahy. Pro spolupráci i pro vztahy je důležitý kompromis nejen v práci, ale i v manželství. V dlouhodobém pohledu může toto být období narušení i těch nejlepších vztahů. Pozitivně se dá využít k tomu, aby se potlačené negativní pocity dostaly na povrch a docházelo tak k pročištění nahromaděných negativit ve vztazích. Skutečný smysl spočívá ve využití energie k budování vlastních vztahů. Měli by se vyhýbat zbytečným sporům s druhými. Mohou se vyskytnout právní spory, potíže se zákonem. Hledaje kompromis, vyhnout se tak zbytečným problémům. Mohou se posílit, nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahy. Zde Mars aktivoval vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Podepisování úředních dokumentů.

BÝK

Novoluní v Panně nastane 07/09/2021
Novoluní přináší nové možnosti do pracovních vztahů. Můžete dostat zajímavou nabídku. Kdo hledá životního partnera, Vesmír otevře svou náruč. Býci, kteří touží po potomstvu, si mohou splnit svá přání počít potomka. Kreativita, tvořivost a rodinná setkání je náplň tohoto období.

Úplněk v Rybách nastane 21/09/2021
Úplněk přinese silné emoce, možné zklamání od přítele či osoby blízké. Bolestivé vzpomínky na někoho, kdo zde již není. Co Býci řešili v březnu, nyní dokonají. Také je potřeba si pohlídat zdraví. Vrací se pracovní kolega či spolupracovník, nedořešená práce zpět do života.

Mars přináší plnění povinností a chuť do práce. Budete dělat co je potřeba.  Potřeby druhých by měly být pro vás prioritní. Pravděpodobně se vám moc nebude chtít pracovat pro někoho jiného, a to s sebou může přinášet konflikty s nadřízenými i k celkové obtíže v práci. Jestli jste zaměstnavatelem, mohou přicházet konflikty s podřízenými. Budou se domnívat, že je málo oceňujete. V současnosti není zrovna čas na týmovou práci. Mars zde přechází přes oblast zdraví. Může znamenat zdravotní problémy, které se mohou projevit ve formě infekcí, horečky či nehody. V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jste slíbili vykonat. Měli byste se věnovat tématům svého zdraví a zdraví blízkých. Pocítíte chuť organizovat nebo se zasadit o změny v práci. V současném období platí, že řešíte zdraví, spolupráci a službu pro někoho druhého, přináší nám mnoho povinností.

BLÍŽENEC

Novoluní v Panně nastane 07/09/2021
Novoluní otevírá novou cestu ke zdraví. Blíženci by se měli o sebe starat, zlepšit si svou kondici. Někteří mohou uvažovat o rekonstrukci a zkvalitnění bydlení, jiní se mohou stěhovat nebo plánovat změnu obydlí.

Úplněk v Rybách nastane 21/09/2021
Úplněk uzavře jednu životní kapitolu. Očekávejte silné emoce. Někteří Blížence uzavřou pracovní záležitost. Mohou ukončit pracovní aktivitu, nebo vnést jasno do oblasti práce. Vrací se jim partner, nebo nějaká osoba z minulosti, a to s koncem měsíce a v polovině října 2021.

Černá Luna působí ve znamení Blíženců. Začíná vytahovat karmické záležitosti, které je třeba vyřešit. Blížence čeká velmi náročné období cca devět měsíců. Napoví, co jste řešili ve druhé polovině roku 2012 a na jaře 2013.

Mars působí v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity. Blíženci mohou očekávat zvýšení touhy, mohou něco plodit, tvořit. Mars zde aktivuje oblast dětí, partnerů a tvorby. Pod jeho vlivem vznikne něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. Dochází k seznámení se s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Dobré na seznamování se s důležitými lidmi. Vhodné období na cesty. Pracovně se bude dařit.

RAK

Novoluní v Panně nastane 07/09/2021
Novoluní odstartuje téma automobilu, dopravního prostředku apod. Raci mohou uvažovat o koupi, nebo výměně. Také se utuží sourozenecké vztahy. Kdo řeší úřady nebo školu, novoluním se otevřou dveře možností.

Úplněk v Rybách nastane 21/09/2021
Úplněk dokončí a vnese jasno do tématu vzdělávání, školy, kurzů a školení. Někteří Raci uzavřou oblast ciziny a zahraničí, zejména spojené s dovolenou. Ukončí úřední záležitosti. Úplněk může přinést silné emoce.

Mars spouští značné aktivity v místech, kde žijí. Raci vylepšují své pracovní zázemí či bydlení. Očekávejte řešení v souvislosti se ženami rodu (např. dcera, matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítí chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budou řešit vše pro zvýšení životní stability a situace související s bydlením a obydlím.  V tomto období se také řeší zdraví a psychika.

LEV

Novoluní v Panně nastane 07/09/2021
Novoluní otevírá nové možnosti, jak získat peníze a majetek. Lvíci mohou zvýšit cenu za své služby, dostanou přidáno, nebo si o zvýšení platu musí říct. Uvědomí si svou hodnotu. Mohou pracovně poskočit vzhůru. Zvýší si svou prestiž.

Úplněk v Rybách nastane 21/09/2021
Úplněk přinese uzavření finanční záležitosti. Někteří Lvi dořeší peníze a majetek, který se týká další osoby jako jsou alimenty, společné hypotéky, půjčky apod. Úplněk otevírá silné emoce. Koncem měsíce a polovina října se vrací k dořešení úřední smlouvy a dohody.

Mars přináší zvýšené tempo běžného života. Pozor na možné závažnější konflikty se sousedy, příbuznými, druhými lidmi. Opatrnost na sklony se nyní hádat kvůli vlastním názorům. Mars působí v oblastech komunikace, úřadů, vzdělávání a také cestování. Řeší se automobil, vzdělávání, kurzy a školení nebo nějaká cesta s tím spojená. Také se může otevřít téma sourozenců. Aktuálně se vše točí kolem cestování (např.: automobil, dopravní prostředek) a komunikace s úřady.

PANNA

Novoluní v Panně nastane 07/09/2021
Novoluní ve vlastním znamení otevírá novou životní cestu. Přináší nové možnosti, přinese příležitostí k osobnímu růstu. Panny mohou zrealizovat své sny, zejména v pracovní rovině.

Úplněk v Rybách nastane 21/09/2021
Úplněk uzavře téma vztahů. Panny nastaví nová pravidla ve vztazích a dohodách. Nevyhovující vztahy se ukončí a silné se upevní. Úplněk je plný emocí. Řeší se finance spojené s úřady. Koncem měsíce a v polovině října se vrací k dořešení finanční záležitosti.

Mars působí v tématu peněz, majetku a hodnot. Finance jsou zaktivovány. Panny mohou nakupovat, utrácet, investovat nebo vydělávat peníze. Aktivita bude vložena do stability (domova) a pevných základů, na kterých se dá později vybudovat stabilní příjem.

VÁHA

Novoluní v Panně nastane 07/09/2021
Novoluní přináší téma samoty a izolace. Otevírá 13. komnatu, situace a myšlenky uložené hluboko v podvědomí Vah.

Venuše působí ve Vahách do 10/09/2021. Do té doby Váhy budou zářit a svítit mezi ostatními.

Merkur se pohybuje Váhami déle než jindy. Váhy mohou cestovat, komunikovat, telefonovat a vyřizovat. Mají velmi hektické období.

Úplněk v Rybách nastane 21/09/2021
Úplněk přináší silné emoce do života Vah. Váhy by si měly pohlídat své zdraví, zejména ledviny a močový měchýř. Doporučuji preventivní prohlídku u lékaře. Nepřepínat se v práci a psychicky se nepoddávat emocím, které jsou úplňkem zesíleny.  Od poloviny září do konce října se pohybuje Mart Váhami. Pohyb Marta vlastním znamením je obdobím značné aktivity.

 Váhy budou plny fyzické energie a odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu. Dostanou možnost spoustu problémů vyřešit a také toho hodně dokázat. Díky Martu zvládnou překonávat různé nástrahy. Tyto energie by měly použít správným směrem. Pozor na horlivost a plýtvání energií. Využít plně sílu a energii tranzitu Marta ve svůj prospěch a pozitivním způsobem. Pozor na psychické vyčerpání. Mnoho činnosti může přinést nemoc, aby je na chvilku zastavila. Mars zde nenechá nikoho odpočinout.

ŠTÍR

Novoluní v Panně nastane 07/09/2021
Novoluní přinese nové osoby do života Štírů. Dostanou se mezi jinou společnost, např. změna kolektivu v práci. Otevře se možnost dostat se tam, kam touží. Nová přátelství otevírá nové příležitosti. Od 10/09/2021 Venuše působí ve vlastním znamení. Štíři díky Venuši budou okouzlující a všude svítit. Budou se chtít líbit. Doporučuji věnovat se svému vzhledu.

Úplněk v Rybách nastane 21/09/2021
Úplněk vnese jasno do oblasti pracovních a partnerský vztahů. Některým Štírům ukončí situace s potomkem. Tento úplněk je velmi emoční. Dostanou zprávy z minulosti, které měly být tajemstvím. Může se jednat o pomluvy. Informace související se vztahy.

Mars postupně ukončí vše, co nemá pokračovat. Štíři ukončí určitou aktivitu nebo činnost. Místo, kde pobývali či pracují. Mars může aktivovat nepřátelské energie a nepříjemné pomluvy. Přináší rekapitulaci životní situace.  Něco je nutné ukončit a uzavřít.

STŘELEC

Novoluní v Panně nastane 07/09/2021
Novoluní přináší karierní posun. Čeká je pochvala a pocta.  Střelci mohou změnit práci, pokud nejsou spokojeni s tím, co dělají. Toto novoluní jim přeje v pracovní rovině.

Úplněk v Rybách nastane 21/09/2021
Úplněk přinese jasno do tématu zdraví. Střelci se měli věnovat svému zdraví celý tento rok. Některým Střelcům ukončí situace spojené s bydlením, stabilitou a ženami jako je matka, sestra, babička, dcera. Tento úplněk je velmi silný a emočně laděn. Může přinést smutek.

Mars působí v oblasti přátel, společnosti a společenství, kde chtějí působit. Aktivita Střelců bude zaměřena na přátele a lidi kolem nich. Je dobré chodit mezi lidi, do společnosti. Mohou potkat důležité osoby pro budoucnost. Změna lidí kolem nich, zejména spolupracovníků nebo změna pracovního místa.

KOZOROH

Novoluní v Panně nastane 07/09/2021
Novoluní otevírá oblast úřadů a soudů. Vzdělávání, kurzů a školení. Kozorozi se mohou vzdělávat, nebo někoho vzdělávat. Dostanou možnost vyřešit úřední záležitosti. Dále mohou spolupracovat se zahraničím. Propojit práci v souvislosti s cizinou. Přichází osudové situace, které Kozorohy posunou kupředu.

Úplněk v Rybách nastane 21/09/2021
Úplněk dokoná a dořeší situace, které souvisejí se sourozenci, s dopravním prostředkem. Kozorozi prožijí silně emoční úplněk. Pozor na podepisování úředních dokumentů. Ještě bude všechno jinak. Koncem měsíce a v polovině října se jim vrací něco na téma práce (škola) a vztahy, smlouva a dohody.

Mars aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za práci a možný postup v kariéře. Kozorozi budou naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Zvýší si prestiž. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, přichází doba provádění veškerých reorganizací kolem práce, které budou ku prospěchu. Může jít o zásadní změnu v práci nebo kariéře. Pracovně se nezastaví.

VODNÁŘ

Novoluní v Panně nastane 07/09/2021
Novoluní otevírá cestu k financím. Vodnářům přeje štěstí a tento rok pocítí silný životní posun. Mohou výhodně prodat nemovitost, vyřídit si hypotéku nebo půjčku spojenou s bydlením a stabilitou.

Úplněk v Rybách nastane 21/09/2021
Úplněk dokončí situace v oblasti peněz a majetku. Doporučuji si pozorně přečíst smlouvy, může zde být nějaký zádrhel. Někdo jim může něco zatajit, nebo je oklamat. Koncem měsíce a v polovině října se jim vrací k dořešení vztahy a smluvní ujednání, které dořeší až v druhé polovině října.

Mars působí v tématech práva a úředních záležitostí.  Aktivita se může také projevovat v souvislosti s cizinou, cestou do zahraničí, rozšiřováním vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. V průběhu tohoto období přichází také touha rozvíjet se po duchovní stránce, cestování a vzdělávání. Podepisování úředních dokumentů. Cestování a cesty za prací. Pomoc druhým.

RYBY

Novoluní v Panně nastane 07/09/2021
Novoluní otevírají vztahové situace. Kdo prahne po partnerovi, může s někým utužit přátelství nebo partnerství. Novoluní přinese i nové pracovní smlouvy. Nastavení pravidel a dohod. Rybičky si na sebe musí dát pozor až do úplňku, zejména se zdravím a psychikou.

Úplněk v Rybách nastane 21/09/2021
Úplněk ve vlastním znamení přináší dořešení dohod a smluv. Vztahy a opět vztahy. Ryby by si měly uvědomit s kým a kde chtějí žít. Kritické období je několik dnů před úplňkem, zejména 20/09/2021. Velmi silný úplněk plný emocí, který není radno podceňovat. Koncem měsíce a v polovině října se jim vrací k dořešení vztahy a smluvní ujednání související s penězi, které dořeší až v druhé polovině října.

Mars působí v oblasti hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což je může přinutit přehodnotit, pozměnit postoje.  V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Pozor na nakládání se společnými penězi, které mohou být utráceny hloupě a zbytečně.  V tomto období probíhá aktivní transformace a proměna duše. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, nebo alimenty.  Období, ve kterém se aktivně věnujeme financím z cizích zdrojů, investice do podnikání. Peníze ve společném vlastnictví. Tranzit Marta je zde více zaměřen na oblast sexu a všeho kolem sexuality. Pozor na mimo partnerské vztahy.

Zdroj: www.astrokarty.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico