Nejvýznamnější konstelace únor 2017

Únor 2017 začíná i končí za velmi dramatických astrologických okolností, kdy můžeme na naší krásné planetě očekávat extrémní děje v přírodě i ve společnosti. Zejména konec února a počátek března lze považovat za jedno z astrologicky nejnebezpečnějších období roku 2017, kdy lze očekávat např. výbuchy sopek, zemětřesení, vlny tsunami, prudké bouře a vyloučit nelze ani rozsáhlé výpadky rozvodných a počítačových sítí doprovázené chaosem v dopravě. Možné jsou i pokusy teroristů vnést strach do bohatých koutů Země jak „klasickými“ postupy tak kyberterorem. 26. února totiž dochází k prstencovému zatmění Slunce, které bude viditelné v Jižní Americe a na západě Afrického kontinentu. Při zatmění se na ekliptice vytvoří poloviční kosmický kříž mezi Marsem s Uranem ve znamení Berana, Jupiterem ve znamení Vah a Plutonem ve znamení Kozoroha. Riziko velkých přírodních pohrom a teroristických aktivit stoupne v nejbližších měsících zejména v Brazílii, v Chile a v Argentině, pak na západě Afriky od Nigérie po Jihoafrickou republiku, kde zatmění bude viditelné. Výbušná konjunkce Marse s Uranem v Beranu pak bude kulminující či vycházející v době zatmění na jihu Mexika, v centrální části Kanady a USA, teroristé či živly pak mohou zaútočit na západním pobřeží USA , kde jsou v době zatmění Slunce s Lunou vycházející. Nicméně tyto dramatické konstelace mohou postihnout i jednotlivce, kteří se v tuto dobu vydají na dovolenou a kromě dopravních komplikací je mohou postihnout úrazy hlavy a kolen ( napětí Beran – Kozoroh ).

1. – 2. února vytvoří postupně Merkur pohybující se znamením Kozoroha kvadratury s Uranem a s Lunou v Beranu a s Jupiterem ve Vahách, takže stoupne riziko karambolů dopravních i v mezilidských vztazích, technika se bude vymykat zpod kontroly své obsluhy a leckde budou vanout prudké větry. Možné jsou i požáry, výbuchy a teroristické činy.

9. – 10. února bude Merkur ve znamení Vodnáře v harmonické vazbě s Venuší ve znamení Berana, takže by lidé měli být k sobě vstřícní a přátelsky komunikující. Navíc Slunce ve znamení Vodnáře bude v harmonickém spojení s Uranem ve znamení Berana, což vytváří kvalitu času ideální pro nákupy výpočetní nebo komunikační techniky.

11. února v 1.32 hod se uzavře úplněk mezi Sluncem ve Vodnáři a Lunou ve Lvu a tentokráte přitom nastává polostínové zatmění Luny, takže se dá předpokládat, že citliví jedinci budou podrážděně reagovat na podněty a počet karambolů v mezilidských vztazích i na cestách bude stoupat.

15. – 16. února bude Merkur ve Vodnáři v sextilu s Marsem v Beranu, což přeje aktivnímu odpočinku při sportu a na cestách.

20. – 23. února vytvoří postupně Merkur  harmonické vazby jak s Uranem, tak s Jupiterem i se Saturnem a díky těmto konstelacím se dá předpokládat, že světlo světa spatří převratné novinky vědy a techniky, obchody s elektronikou a s automobily se budou hýbat.

25. února až 3. března budou dění na naší planetě ovlivňovat velmi dramatické konstelace, za kterých není radno jakkoliv riskovat. 26. února v 15.58 hod SEČ nastává novoluní ve znamení Ryb za prstencového zatmění Slunce a výbušné konstelace v horoskopu sestavenému pro tento okamžik mohou kromě řádění živlů přinést i pokusy o inicializaci válečných konfliktů, zhroutit se mohou dříve podepsané dohody politickoekonomické i vojenské.

.

www.stribrny.cz

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png