připravil Ing. Richard Stříbrný

V tomto týdnu bude postupovat ekliptikou poněkud žhavější a výbušnější trojkonjunkce Venuše s Marsem a s Uranem ve znamení Berana, která pozitivně vzato by měla přinést oteplení v přírodě i v mezilidských vztazích, leckomu se budou již ke konci zimy zapalovat lýtka, mezi mužským a ženským živlem to bude jiskřit. Mnozí budou žít sportem a mohou být překonány letité rekordy. Na straně druhé, když se v konjunkci sejdou Mars s Uranem, tak se výrazně zvýší riziko požárů, stoupá pravděpodobnost výbuchů sopek a u jednotlivců zpravidla dochází k erupcím emocí vedoucích k násilí mezi znepřátelenými státy a mezi rozhádanými jednotlivci. Vyspělejší jedinci tuto výbušnou konstelaci vybijí na kolbištích sportovních, ti méně vyspěli vezmou do ruky zbraně. Naše republika může být v tomto týdnu obviňována z nedodržování úmluv a mezinárodního práva, může nám být vyhrožováno arbitrážemi ( Mars a Uran budou v kvadrátu na Jupitera republiky ve znamení Raka ).

Pondělí a úterý

Pro naši republiku to budou z astrologického hlediska dosti náročné dny, jelikož Mars vytvoří kvadratury se svou pozicí v horoskopu republiky a tranzitující Merkur ve Vodnáři bude v opozici na Saturna republiky ve Lvu. Výsledkem pak mohou být násilné trestné činy, které zneklidní naši veřejnost . Můžeme také očekávat zvýšenou četnost havárií v dopravě i v průmyslu, možné jsou také velké loupeže a odhalení případů zpronevěr či korupčního chování.

Středa a čtvrtek

Mars dostihne na své pouti ekliptikou Urana ve znamení Berana a díky tomu by mohli být mnozí emočně labilnější jedinci poněkud vydráždění a agresivně dávající své emoce najevo nevybíravým způsobem. A jelikož tahle konjunkce je v kvadrátu s Jupiterem v horoskopu republiky, dají se očekávat po celý týden významná rozhodnutí soudů, která rozvíří emoce naší veřejnosti.

Pátek až neděle

Pátek třináctého není tentokráte z astrologického hlediska zdaleka nejdramatičtějším dnem tohoto týdne a také sobota je relativně poklidnějším dnem. V neděli a v následující pondělí se však již Merkur ve znamení Ryb ocitne v kvadrátu se Saturnem ve znamení Střelce, což může vést ve světě k zemětřesením, k nábožensky motivovaným konfliktům a u nás k dopravním zácpám.

Zdroj: http://www.stribrny.cz/strib.clanek.php?clID=1927

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png