Svět v tomto týdnu zajímá zejména výsledek voleb prezidenta v USA. Téměř všichni kolegové u nás i v USA se přiklání k tomu, že vyhraje Hillary Clintonová, ale vzhledem k tomu, že kolují tři varianty času narození Clintonové ( ascendent v Raku, ve Štíru a v Panně ) a minimálně dvě varianty u Donalda Trumpa ( jedna s ascendentem v půli Lva a jedna na konci Lva ), nelze šance na vítězství objektivně vyhodnotit. Při volbách nicméně bývá jazýčkem na vahách pozice Luny, která v mundánní astrologie charakterizuje lid a ta přeci jen nahrává více Hillary Clintonové, takže by se po volbách měla radovat spíše ona než její protivník Donald Trump.

Pondělí

Slunce pohybující se znamením Štíra vytvoří trigon s Jupiterem naší republiky ve znamení Raka, což by nám mělo zajistit úspěchy v mezinárodních vztazích i v ekonomické sféře.

Úterý až čtvrtek

Úterý mezi 9. a 18. hodinou je pro naši republiku kritický čas, který může přinést zvýšenou četnost výpadků počítačových a rozvodných sítí, technika se bude vymykat zpod kontroly své obsluhy a do potíží se může dostat hromadná doprava. Naše veřejnost může být zneklidněna násilnými trestnými činy a loupežemi ( Merkur v kvadrátech s Uranem a s Lunou republiky ). Středa a čtvrtek může vnést na naše území poněkud chladnější klima v přírodě i v mezilidských vztazích, komunikace může poněkud váznout. ( Merkur kvadrát Saturn republiky ).

Pátek a sobota

Pátek odpoledne a sobota přejí jak aktivnímu odpočinku při sportu tak zábavám všeho druhu, nuda nebude na pořadu dne.

Neděle

Tato neděle je z astrologického hlediska pro naši republiku velmi náročným dnem, za kterého lze očekávat zvýšenou četnost dopravních nehod a ekonomicky motivovaných trestných činů. ( Mars v kvadrátu na Slunce republiky ).

Zdroj: www.stribrny.cz

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png