V tomto týdnu budou dění u nás i ve světě ovlivňovat dobrodružné a dynamicky působící konstelace. Slunce se bude po celý týden pohybovat znamením Vodnáře a od úterních 10. 35 hod jej doprovodí i posel Bohů Merkur a po celý den budou v harmonickém spojení s Venuší, Marsem a s Uranem ve znamení Berana, což přeje sportovním aktivitám a spřádáním dobrodružných plánů. O víkendu se však nad naši republiku přiženou pomyslná astrologická mračna. Dochází totiž k úplňku za polostínového zatmění Luny a to na stupních ekliptiky pro naši republiku dosti nebezpečných. Nelze vyloučit havárie v hromadné dopravě i v průmyslu, pravděpodobné jsou výpadky rozvodných a počítačových sítí. Přijít mohou útoky na kurz naší měny.

 

Pondělí a úterý

Slunce pohybující se ekliptikou znamením Vodnáře vytvoří harmonickou vazbu s Marsem republiky ve znamení Střelce, takže lze předpokládat úspěchy našich sportovců a kriminalistů při střetnutích se svými protivníky.

Středa a čtvrtek

Toto jsou dny vhodné pro nákupy výpočetní nebo komunikační techniky ( Slunce sextil Uran ). Zároveň vytvoří Mars v Beranu harmonický aspekt s Neptunem republiky ve Lvu a díky domu by se mělo nadprůměrně dařit našim umělcům a obchodníkům.

Pátek až neděle

V sobotu v 1.32 hod nastává úplněk za polostínového zatmění Luny a dá se tedy usuzovat na poněkud dramatičtější víkend jak na cestách, tak v mezilidských vztazích. Citliví jedinci budou o tomto víkendu pravděpodobně dosti podrážděně reagovat na podněty a dají se očekávat četné karamboly na cestách i v mezilidských vztazích.

Zdroj www.stribrny.cz

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png