Horoskop týdne od 23. února do 1. března 2015

připravil Ing. Richard Stříbrný

Tento týden začíná za méně příznivého kvadrátu Slunce se Saturnem, pokračuje za pozitivně působících a dynamických konstelací ohnivých a končí opozicí mezi Merkurem a Jupiterem. Svět tedy zažije všechno možné, od chladu v přírodě i v mezilidských vztazích, po oteplení a prudké vášně, až po vzájemné obviňování z nedodržování úmluv a po řinčení zbraní.

Pondělí a úterý

Slunce procházející znamení Ryb vytvoří disharmonickou vazbu se Saturnem ve znamení Střelce, což pravděpodobně způsobí otřesy půdy pod nohama jak obrazně tak v určitých lokalitách doslova. Nejsou vyloučena zemětřesení v neděli a v pondělí, kdy to je v orbisu působnosti či konflikty zapříčiněné náboženskými motivy. Tranzitující Merkur ve znamení Vodnáře vytvoří opozici na Neptuna republiky, takže lze očekávat odhalení dalších případů korupce a neetického chování vlivných úředníků a osobností z vládnoucí garnitury.

Středa a čtvrtek

Slunce dostihne na své pouti ekliptikou Neptuna ve znamení Ryb a díky tomu by pozitivně vzato měli být lidé k sobě vlídní, soucitní a obětaví více než jindy. Tato konstelace také pootevírá brány k vyšším duchovním stavům při rozjímáních a při meditacích.

Pátek až neděle

O víkendu mohou na našem území praskat ve švech kulturní stánky, tvůrčí jedinci budou líbáni múzami ( tranzitující Venuše bude v trigonu s Neptunem republiky ). Merkur se bude pohybovat znamením Vodnáře a postupně vytvoří opozici na Jupitera ve znamení Lva, takže lze předpokládat, že se znepřátelení jedinci či rozkmotřené státy budou vzájemně obviňovat z nedodržování dohod a úmluv. Na pořadu dne může být vyhrožování sankcemi a pokutami.

 

http://www.stribrny.cz/

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png