Ani v tomto týdnu se pravděpodobně oteplení nedočkáme, jelikož Venuše se bude pohybovat znamením Ryb a ocitne se v sevření Saturna ve znamení Střelce, což ochladí klima v přírodě i v mezilidských vztazích. Ve světě může dojít k situacím, kdy se zpochybní stávající obchodní a politické dohody, vzplanout mohou doutnající náboženské konflikty.

 

Pondělí a úterý

Luna se Saturnem ve znamení Střelce bude v disharmonických vazbách s Neptunem, s Venuší a s Marsem ve znamení Ryb a to je konstelace, za kterých lze očekávat řádění vodního živlu v různých skupenstvích. U nás mohou občany potrápit prasklá vodovodní potrubí a sněžení.

Středa a čtvrtek

Merkur tranzitující ve znamení Kozoroha bude v sextilu s Merkurem v horoskopu republiky ve znamení Štíra a zejména ve středu by se měly obchody hýbat a doprava by neměla váznout.

Pátek až neděle

Již ve čtvrtek a zejména v pátek pak potrápí mezilidské vztahy, světovou ekonomiku a dopravu obtížná kvadratura mezi Venuší a Saturnem. O víkendu pak dochází k novoluní ve znamení Vodnáře na stupni ekliptiky, který je v opozici na Neptuna republiky ve znamení Lva, takže nelze vyloučit další případy odhaleného korupčního chování významných osobností a politiků. Naši občané mohou být rovněž znepokojení množstvím loupeží a podvodů. Pančovaný alkohol může přiotrávit další obyvatele našeho státu.

 

Zdroj: www.stribrny.cz

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png