Horoskop týdne od 22. do 28. ledna 2018

Napětí v naší společnosti bude stoupat i v tomto týdnu a astrologická situace se začne pročišťovat až v pátek ve 13.56 hod SEČ, kdy 4 minuty před otevřením volebních místností přejde Mars ze znamení Štíra do znamení Střelce a Luna se bude pohybovat od pátečních 18.39 hod do nedělních 19.57 hod znamením Blíženců. Čas narození Jiřího Drahoše bohužel nám astrologům ( pokud vím ) není znám, takže pokus o odhad volebních výsledků není příliš relevantní. Maximum, co dle mého názoru lze říci je, že právě Mars na počátku znamení Střelce a průchod Luny znamením Blíženců ( Luna představuje v mundánní astrologii vůli lidu ) může misku vah naklonit spíše na stranu současného prezidenta Miloše Zemana. Na straně druhé však tranzitující Jupiter vytváří sextil na Jupitera v horoskopu Jiřího Drahoše a tranzitující Saturn bude v kvadrátu na Neptuna a Slunce v horoskopu Miloše Zemana, takže síly se tím vyrovnávají a souboj to může být velmi těsný. Navíc znovu zdůrazňuji velkou míru nejistoty vyplývající z nemožnosti sestavit přesný horoskop Jiřího Drahoše.

Pondělí a úterý

Merkur ve znamení Kozoroha vytvoří opozici na Jupitera v horoskopu naší republiky ve znamení Raka, takže lze očekávat ne úplně férové disputace mezi prezidentskými kandidáty a mezi jejich podporovateli.

Středa a čtvrtek

Tranzitující Venuše ve znamení Vodnáře vytvoří opozici na Neptuna republiky ve znamení Lva a díky tomu lze předpokládat, že se v různých médiích a na sociálních sítích budou šířit tzv. fake news pošpiňující oba kandidáty na nejvyšší státní úřad.

Pátek až neděle

O víkendu stoupne počet karambolů v mezilidských vztazích i na cestách a nejen u nás, ale i ve světě přinese kvadrát mezi Uranem v Beranu a Merkurem v Kozorohu výpadky počítačových a rozvodných sítí, technika se bude vymykat zpod kontroly své obsluhy.

Zdroj: http://www.stribny.cz


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png