Hned v pondělí 21. listopadu ve 22.22 hod SEČ opustí Slunce znamení Štíra a na své pouti ekliptikou vstoupí do znamení Střelce, ve kterém se již pohybuje Merkur se Saturnem. Díky tomu by se měla projasňovat a zprůhledňovat situace ve vztazích mezi rozhádanými jednotlivci i mezi znepřátelenými státy. Pozitivní impulzy by měly dostávat mezinárodní vztahy a mezinárodní obchod. Rozvířená geopolitická situace po nedávných volbách amerického prezidenta by se měla zklidňovat a usazovat v nové dynamické rovnováze. Pro Českou republiku je v tomto týdnu nejvýznamnější tranzit Jupitera ve znamení Vah v kvadratuře na svou pozici v horoskopu republiky ve znamení Raka, což nám může přinést sporná rozhodnutí soudů a arbitráží, která vženou peníze z kapes daňových poplatníků. Náš stát může být obviňován z nedodržování mezinárodních dohod a podepsaných smluv.

Pondělí

Mars pohybující se znamením Vodnáře vytvoří opozici s Neptunem naší republiky ve znamení Lva, což by mohlo přinést zvýšenou četnost loupeží a podvodů na našem území. V médiích zřejmě budou ventilovány další případy odhalené korupce významných osobností našeho státu.

Úterý až čtvrtek

Merkur prochází v těchto dnech znamení Střelce v harmonických vazbách s Jupiterem ve znamení Vah, a to je příjemná konstelace vytvářející pozitivní klima pro setkání s přáteli nad sklenkou dobrého moku, pro návštěvu kulturních zařízení či pro nákupy vánočních dárků.

Pátek a sobota

Mars ve znamení Vodnáře se ocitne v kvadrátu s Merkurem republiky ve znamení Štíra, takže lze předpokládat, že bude stoupat četnost havárií v individuální i v hromadné dopravě a přijít mohou ostré půtky na půdě parlamentu mezi vládnoucí garniturou a opozicí.

Neděle

O víkendu nastává vhodný čas pro nákup spotřební elektroniky – výpočetní i komunikační, jelikož Merkur vytváří harmonickou vazbu s Uranem. Světlo světa také mohou spatřit převratné novinky vědy a techniky, obchody se budou hýbat a nuda nebude na pořadu dne.

 

Zdroj: http://www.stribrny.cz/

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png