V tomto týdnu bude na ekliptice dominovat znamení Štíra již pouze do středečního rána konkrétně do 4.04 hod, kdy Slunce na své pouti ekliptikou opustí znamení Štíra a přejde do znamení Střelce, ve kterém se již nachází Merkur se Saturnem. Ve znamení Štíra sice ještě setrvá Venuše s Jupiterem, ale společností již zavané nový a svěží – Střelcovský vítr. Lidé by měli spolu lépe a uvolněněji komunikovat, ne však příliš povrchně, jelikož se Merkur z pohledu geocentrického blíží do své zastávky a po celé týdny bude stát poblíž Pána času – Saturna. Tato vcelku pozitivně působící konstelace by měla povzbudit ty proudy společnosti, kterým jde o duchovní obrodu svého národa, o spravedlnost a o bezpečí. V tomto předvánočním týdnu bude navíc Merkur v harmonickém spojení s Uranem republiky ( ve znamení Vodnáře ) i s Uranem mundánně ( ve znamení Berana ), což vytváří kvalitu času ideální pro koupi výpočetní a komunikační techniky, pro obnovu vozového parku nebo jiných technických prostředků. Díky této konstelaci mohou světlo světa spatřit převratné novinky vědy a techniky či vynálezy, které posunou lidstvo vpřed na poli technického pokroku. Tranzitující Jupiter ve znamení Štíra se v tomto týdnu ( zejména pak v jeho první polovině ) ocitne v kvadrátu na Neptuna republiky ve znamení Lva, a to je méně příjemná konstelace, za které můžeme na našem území očekávat zvýšenou aktivitu zlodějů a podvodníků, které nenechá v klidu majetek spořádaných spoluobčanů. Účastníky silničního provozu pak mohou potrápit mlhy či vodní živel v různých skupenstvích.

Pondělí a úterý

V těchto dnech by mohli zabodovat naši sportovci a kriminalisté v bojích se svými protivníky, obchody na našem území by se měly hýbat. ( Merkur přechází přes Marse republiky ve znamení Střelce, Mars tranzitující bude v sextilu na Marse republiky ).

Středa a čtvrtek

Naše veřejnost může být pobouřena loupežemi a odhaleními neetického chování významných osobností. Našemu státu může být vyhrožováno arbitrážemi a sankcemi za neplnění podepsaných smluv. ( Tranzitující Jupiter v kvadrátu s Neptunem republiky ).

Pátek až neděle

V pátek odpoledne a v podvečer lze očekávat na našich silnicích dopravní chaos, jelikož Luna ve Vodnáři bude v opozici na Neptuna republiky a Jupiter bude ještě v orbisu působnosti v kvadrátu na Neptuna republiky. Jinak víkend přeje nákupům technických prostředků, aktivnímu odpočinku při sportu a plánování dobrodružných aktivit.

Zdroj: http://www.stribny.cz/


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png