Z astrologického hlediska je bezesporu nejvýznamnějším okamžikem tohoto tohoto týdne vstup Slunce do znamení Raka ( Letní slunovrat ), ke kterému dochází letos 21. června ve 12.07 hod SELČ a horoskop sestavený pro tento okamžik pak podbarvuje dění na celé planetě po nejbližšího čtvrt roku. Velmi pozitivně zapůsobí velký vodní trigon mezi Merkurem v Raku, Jupiterem ve Štíru a Neptunem v Rybách, který přeje cestám k vodě a po vodě či studiu duchovní literatury, meditacím, rozjímáním a experimentům s psychotropními látkami. Brány k vyšším duchovním stavům budou pootevřeny, letní hudební či filmové festivaly by měly být hojně navštěvovány. Světlo světa mohou spatřit umělecká díla nadčasové hodnoty, která budou lidi sbližovat a oslovovat. Na straně druhé opozice mezi Venuší ve Lvu a Marsem ve Vodnáři zvýší riziko nevěr a rozpadů mnohých partnerských vztahů. Na Aljašce, v Indonésii. Na Filpínách a v Japonsku výrazně stoupne riziko zemětřesení, výbuchů sopek a cyklónů, jelikož zde Saturn ( v kvadrátu s Lunou ) vychází či kulminuje a má tudíž největší sílu. Zvýšenou četnost požárů ( i lesních ), výbuchů a násilných trestných činů pravděpodobně přinese Mars kulminující a vycházející na východě Austrálie, na severozápadě Mexika, na středozápadě USA a Kanady.

Hlavním astrologickým tématem pro naši republiku v následujících týdnech je nenápadné zpomalování pohybu Marse v prvním dekanu znamení Vodnáře, kde se zastaví 26. června na 9. stupni a 13. obloukové minutě v dosti přesné opozici na Neptuna republiky, který je na 9. stupni a 15. obloukové minutě znamení Lva. V jednostupňovém orbisu působnosti bude tak až do 8. července. Výsledkem této komplikovaně působící konstelace pak mohou být například znečištění vodních zdrojů, ekologické havárie, množící se loupeže a podvody, odhaleny mohou být další případy korupce v nejvyšších kruzích, na veřejnost mohou prosáknout utajované informace, které radikálně změní rovnováhu sil na politickém kolbišti a v neposlední řadě lze očekávat kolísání sucha s prudkými lokálními bouřemi doprovázenými krupobitím a záplavami. Vyloučit nelze děje vedoucí ke zdražení ropy a ropných derivátů, rovněž pak vody, alkoholických i nealkoholických nápojů.

Pondělí až středa

Dění u nás budou ovlivňovat vcelku harmonické konstelace, za kterých by náš stát měl velmi dobře prosperovat ve sféře ekonomické a nalézat kompromisy či podepisovat významné dohody vnitropolitické i v mezinárodních vztazích. ( Slunce v trigonu na Venuši republiky, Merkur konjunkce Jupiter republiky ). Tyto dny jsou z astrologického hlediska velmi dobré pro důležitá jednání, pro uzavírání sňatků či podpisy významných smluv.

Čtvrtek a pátek

Ve čtvrtek ve 12.07 hod přechází Slunce na své pouti ekliptikou z vzdušného znamení Blíženců do vodního znamení Raka a díky tomu se mění kvalita času ( nastává Slunovrat ). Na ekliptice se utvoří velký vodní trigon, což by mohlo přispět vlhčím počasím. Luna se bude v těchto dnech pohybovat znamením Vah a to přeje návštěvám kulturních zařízení.

Sobota a neděle

Slunce se v těchto dnech ocitne v harmonickém spojení s Uranem, což vytváří kvalitu času ideální pro nákup výpočetní nebo komunikační techniky a pro plánování dobrudružné dovolené.

Zdroj: http://www.stribny.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě