Horoskop týdne od 16. do 23. března 2015

připravil Ing. Richard Stříbrný

Nejvýznamnějším dnem měsíce března 2015 a možná i celého roku 2015 je pátek 20. března. Nejprve dochází k úplnému zatmění Slunce na konci znamení Ryb se středem v 10.36 hod SEČ, které bude v případě dobrého počasí viditelné přibližně ze 75 procent i na našem území a pak ve 23.45 hod nastává astrologický Nový rok, jelikož Slunce na své pouti ekliptikou vstoupí do znamení Berana a celá planeta dostane nový impulz. Zatmění Slunce přinese nutnost velkých obětí a utahování opasků zejména v Rusku ( dochází k němu přímo na Mediu Coeli ) , na Blízkém východě a na východě Afriky. Zde mohou v následujícím roce očekávat neblahé děje v přírodě i ve společnosti. Přijít může nedostatek vodních srážek, sociální situací a nábožensky motivované nepokoje či válečné konflikty. Horoskop Nového roku pak naznačuje, že to bude rok ohnivý, ve kterém se urychlí globální oteplování, bude méně pršet a dají se předpokládat boje o vodní zdroje. Novoroční horoskop je snad nejsilnější pro Čínu, které se pomalu ale jistě stane ekonomicky a politicky jedním z nejvýznamnějších hráčů ve světovém dění a zdatně sekundovat jí bude Indie, jejíž ekonomika by měla nabírat dech. Evropa včetně naší republiky bude zřejmě stagnovat, Spojené státy americké by na tom měly být také vcelku slušně. Nejvíce práce budou mít díky Saturnu ve znamení Střelce zřejmě ortopedové a pravděpodobně se výrazně prodlouží čekací doby na výměnu kyčelních a kolenních kloubů.

Pondělí

Merkur ve znamení Ryb vytvoří kvadrát se Saturnem ve znamení Střelce, což by mohlo světu přinést zemětřesení, sesuvy půdy, závaly v dolech či zřícení budov. Doprava může nabírat zpoždění a mnohde se mohou tvořit zácpy. Váznout však může nejen doprava, nýbrž i komunikace mezi lidmi.

Úterý

V tomto dni mohou zabodovat naši kriminalisté a sportovci ve střetnutích se svými protivníky. ( Tranzitující Mars v trigonu s Marsem republiky ).

Středa až pátek

Merkur dostihne na své pouti ekliptikou Neptuna ve znamení Ryb a v Rybách bude i Luna a Slunce, takže se dá předpokládat, že lidé budou k sobě vlídnější a empatičtější než obvykle. Kulturní stánky a restaurace by měly praskat ve švech, tvůrčí jedinci budou líbáni múzami, brány k vyšším duchovním stavům při meditacích a při rozjímáních budou pootevřeny.

Sobota a neděle

V těchto dnech dochází ke skokové změně v kvalitě času a společností zavane nový, dynamický a svěží vítr. Slunce, Luna, Mars a Uran budou v Beranu, Jupiter ve Lvu a Saturn ve Střelci. Tyto pozice v ohnivých znameních přímo vybízí k aktivnímu odpočinku při sportu a k zahajování nových, odvážných projektů.

 

Zdroj: http://www.stribrny.cz/strib.clanek.php?clID=1929

 

 

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png