Horoskop týdne od 16. do 22. února 2015

připravil Ing. Richard Stříbrný

Svět čeká týden plný extrémních dějů jak ve společnosti tak v přírodě. Málokdy dochází na ekliptice v tak krátké době k tolika z astrologického hlediska významným zvratům. Zjednodušeně řečeno bude středa 18. února vzdušným dnem, čtvrtek 19. února bude převládat vliv vodního živlu a od pátku 20. února opanuje situaci živel ohnivý a společností i přírodou budou proudit kvalitativně odlišné energie než doposud. Ideální by bylo ve středu situaci promyslet, ve čtvrtek procítit, v pátek se rozhodnout a v sobotu zahájit nový projekt či zásadně změnit život. Na počátku ekliptiky – v Jarním bodě ( 0 stupňů znamení Berana ) dochází v noci z pátku na sobotu k trojkonjunkci Luny, Venuše a Marse, což lze charakterizovat okřídleným krédem – „Štěstí přeje odvážným ! “

 

Pondělí a úterý

Slunce procházející znamení Vodnáře vytvoří harmonickou vazbu s Venuší republiky ve znamení Vah, což by mohlo našemu státu přinést podpisy výhodných smluv v mezinárodních vztazích úspěchy by se mohly dostavit na poli ekonomickém či uměleckém.

Středa

Slunce s Lunou se bude pohybovat ve vzdušném znamení Vodnáře a dá se tudíž říci, že lidé by se měli zvýšenou měrou zajímat o novinky vědy a techniky. V odpoledních hodinách však na našem území lze očekávat zvýšenou četnost výpadků počítačových sítí a dopravních nehod. Na půdě parlamentu mohou přijít ostré spory mezi vládnoucí garniturou a opozicí ( tranzitující Merkur v kvadrátu na Slunce republiky ).

Čtvrtek

Je to „superRybí den“ , jelikož polovina těles Sluneční soustavy, které bere astrologie v potaz zejména, se nachází ve znamení Ryb – Slunce, Luna, Venuše, Mars i Neptun. Díky tomu by pozitivně vzato měli být lidé k sobě vlídní, soucitní a obětaví více než jindy. Negativně vzato může svět potrápit vodní živel v různých skupenstvích či může propuknout epidemie infekčních chorob.

Pátek až neděle

Od pátku by postupně měl mít postupně navrch živel ohnivý a v sobotu či v neděli bude 6 z 10 těles Sluneční soustavy v ohnivých znameních Berana, Lva a Střelce. Lidé by měli na tuto roční dobu neobvykle aktivní, odvážnější, dynamičtější a ochotní jít vstříc svému štěstí. Leckomu z nás se mohou díky konjunkci Venuše s Marsem v ohnivém Beranu zapalovat lýtka… Na straně druhé – čeho je moc toho je příliš – jak praví české pořekadlo, takže nelze vyloučit porušování příměří mezi znepřátelenými jedinci či státy a v důsledku toho mohou chřestit zbraně.

Zdroj: http://www.stribrny.cz/strib.clanek.php?clID=1917

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png