I v tomto týdnu bude ekliptikou postupovat náročná a dosti napěťová konstelace, tentokráte mezi Marsem v Rybách a Saturnem ve Střelci, kterou ještě v pondělí a v úterý dopoledne doplní Luna ve znamení Panny, takže se vytvoří poloviční kosmický kříž. Díky této neblahé konstelaci leckde na naší krásné planetě mohou řádit živly přírodní i teroristické, extrémisté z různých okrajů politického spektra se pokusí svými výroky i činy rozdmýchat doutnající válečné konflikty. Rovněž nelze vyloučit výbuchy sopek, zemětřesení, tsunami, protržení přehrad apod.

 

Pondělí a úterý

Slunce ve znamení Kozoroha se ocitne v kvadratuře s Venuší v horoskopu republiky ve znamení Vah,což může přinést třenice uvnitř vládnoucí koalice i vzájemné napadání vládnoucí garnitury s opozicí. Dají se očekávat sporná rozhodnutí soudů a další případy odhalené korupce.

Středa a čtvrtek

V těchto dnech je nejpřesnější kvadrát mezi Marsem a Saturnem, takže není radno dělat cokoliv riskantního. Pravděpodobně stoupne počet popálených a zraněných lidí, v ohrožení se ocitnou zejména dolní končetiny.

Pátek až neděle

O víkendu se mění kvalita času, jelikož se Slunce bude již pohybovat od čtvrtečních 22.23 hod ve znamení Vodnáře, a to v mnoha duších vybudí touhu po dobrodružství ducha i těla.

 

Zdroj: www.stribrny.cz

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png